Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk miért pikkel az új...

DrunkenFist kérdése:

A kutyánk miért pikkel az új kiskutyára?

Figyelt kérdés
Vettünk egy amerikai stafford terriert 7hetes. Haza hoztuk és a kutyánk megbolondult, morgott és megpróbálta megharapni a kiskutyát. Most mi csináljak, hogy megismertessem vele anélkül, hogy megölné?
2012. júl. 23. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A kutyad nem szereti,hogy egy idegen kutya van a teruleten.Szolj ra a kutyadra hogy nem szabad bantsa es engedd hogy megszaglassza.

De ugyanugy foglalkozz mind a 2 kutyaval,nehogy feltekeny legyen a masikra!!!!

2012. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyit tennék még hozzá az első válaszhoz, hogy kutyákat mindig smeleges terepen ismertetünk össze. Nem úgy kellett volna, h fogjátok az új jövevényt és lerakjátok otthon.
2012. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért azt is hozzá tenném, hogy jólnevelt kutyának nem szabadna a kölyköt bántania semmilyen szinten. Legtöbb amit tehet, hogy lemorogja magáról és nem engedi, hogy a kölyök a közelébe menjen, de hogy ő menjen oda és megtámadja az komoly neveletlenségre utal. Az is ezt a gyanúmat erősíti, hogy ha nem lenne szocializálatlan és neveletlen, akkor simán rászólnál és onnantól békén hagyná a kicsit. Mielőtt új kutyát vállal be az ember, előtte a meglévőt kellene rendbe tenni.
2012. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval se, hogy oda ment és megtámadta... Hanem lefektettük a nagyot és a kicsit csak oda vittük h megszagolja mert mind a 2 lány, és az én tudomásom szerint 2 szuka nem kap össze. Főleg, hogy a nagyobbiknak az anyai ösztönei kéne, hogy hajtsák :D A nagyobbik az bordói dog szval nem értem ezt a viselkedést.
2012. júl. 23. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Egy idegen kutyával szemben miért kéne anyai ösztönének lennie? És hol hallottad, h két szuka nem kaphat össze?

Ismét mondom, semleges terep kellett volna.

2012. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd, én behozhatok a kanom mellé az udvarra egy idegen kant is, nem lesz belőle baj, de én ismerem a kutyámat és tudom kontrollálni. Ha te nem tudod a sajátodat, akkor tényleg semleges területen kellett volna összeismertetni őket.
2012. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!