Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó keverék kutyánk gyakran...

Tacskó keverék kutyánk gyakran rázza a fülét, belenézek, nem látok semmit. Sokszor már hangosan sír is emiatt. Kenegettem sok mindennel, de nem használ semmi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából azt sem tudom eldönteni, hogy viszket-e neki vagy fáj-e, mert szerintem ha fájdalom lenne, akkor nem a földhöz dörzsölné, hanem kerülné az érintett testrésze érintkezését mindennel.
2012. júl. 18. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, ő megállapítja mi a baj és megkapja a kezelést.
2012. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, majd megmondja! Biztos fülgyulladás.
2012. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
orvos?:)
2012. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja??
2012. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem be van neki gyulladva, legalábbi anyuék kutyája akkor csinálta ezt (középfül gyulladás). Ha félrekezeled valami "kenegetem sokmindennel" az nem tesz neki jót. Ha pedig kezeletlenül marad, akkor megsüketűl.

Vidd el állatorvoshoz amilyen hamar csak tudod!!!

2012. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, látta már orvos, de elintézte annyival, hogy öblögessem neki Hiperdollal!:/ Volt régebben egy ampullaszerű dobozban levő anyag, tehenek gyulladt tőgyére adták, egy másik kutyámnak az bevált, de már nem tudom a nevét és állítólag nem is lehet kapni...
2012. júl. 18. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd el egy másik normális állatorvoshoz. Lehet, hogy fülgyulladása vagy de az is lehet, hogy toklás van a fülében. Ha toklász akkor ott minden perc számít, mert egyre beljebb megy a fülében...
2012. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!