Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó hogy viseli a magányt?...

Tacskó hogy viseli a magányt? Napközben lenne egyedül. S más kutyákkal hogy jön ki? Szóval tacskós tapasztalatok.

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy jön más kutyákkal, ahogyan neveled. Ha kicsi korától kezdve kutyatársaságba jár, rendesen van szocializálva, akkor nem lesz vele probléma. Ugyanígy a magányhoz is hozzá lehet szoktatni. Először kimész a bejárati ajtó szó nélkül, vársz öt percet, ha nyugiban volt, nem kaparta az ajtót, ilyesmi, akkor megdicséred. És mindig egy kicsit hosszabb ideig legyél távol. Mindent csak fokozatosan, és nem lesz gáz.
2012. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a tacskó egy következetes gazdát igényel, aki nem dől be az édibédi, meleg, barna szemeknek. Nagyon temperamentumos kutya, néha makacs, ezért jól kell szocializálni és szigorúan nevelni. Ha így neveled, tündér...:) Akkor más kutyákkal is ki fog jönni. A gazdáját egyébként imádja, nagyon ragaszkodik hozzá. És vadász kutya lévén nagyon aktív, mozgékony, szóval minden nap alaposan le kell mozgatni, nem elég neki a háztömbök körbesétálása naponta 3-szor.
2012. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ,hát nekem egy borzalmasan makacs tacsim van.:)

Ő jól viseli a magányt.Muszáj volt hamar egyedül hagynunk napközbe.Reggel fél nyolckor otthagytuk és fél ötkor hazaértünk.:)

Nagyon jól megszokta az egyedüllétet.Órákig tud rágódni egy játékon,napozik,alszik stb...:)

Ha határozottan van nevelve,jól kijön más kutyákkal.:) Könnyen önfejűvé válnak!

2012. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kelly3 válasza:
Nekem volt két tacskóm kicsi koruk óta együtt voltak de aztán az egyik kiszökött a kapun és elment..... Napokon át kerestük és aztán a szomszéd pasi mondta, hogy a nagy Masztiff kutyájánál talált egy tacskótetemet. :( A kutya persze 6 éves és még egyetlen oltása sem volt a gazdája szerint Minek az? na szóval ezzel arra akartam kilyukadni hogy szegény kutyám nagyon magányos lett az utóbbi időben és látszik rajta hogy borzasztóan érzi magát! Hiába van mindig emberek társaságában de szomorú...... Igaz ez sem most volt vagy 5 hónapja de az én tacskóm nem jól viselte!De mondjuk az megint más ha kicsikora óta egyedül van.......
2012. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!