Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy felnőtt kan rotim,...

Van egy felnőtt kan rotim, lehetne mellette tartani egy kölyökként odakerült kan szettert?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell,hogy semmilyen másik nagyobb méretű kant nem tűr meg a közelében,egyből szét akarja szedni ,ha közel jön egy másik.Kistestűekkel nem törődik. Kölyköket sem bántja.Ha felnő a szetter nem fognak állandóan verekedni,vagy mert kiskorától ismeri ,összeszoknak?

2012. júl. 23. 16:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna kicsit nevelni azt a kutyát, nem gondolod?


Most nem ellened beszélek kérdező, hanem tök általánosságban: nekem lesülne a pofámról a bőr, ha a kutyám egy másik kutya láttán nekiállna őrjöngeni. De sajnos rengeteg ilyet látok. A legújabb egy idegzsába tacskó. Megálltam a kutyámmal, h szépen elhaladjanak, a kis méregzsák meg nekiállt arcoskodni. Ugatott, kaparta a földet, próbálta minél jobban provokálni az enyémet. Az enyémnek csak a szőr kezdett el állni a hátán, de azonnanl leállítottam, mivel nem az ő dolga ezt a helyzetet elrendezni. És ha én főnökként úgy döntök h nem érdekel, akkor nem érdekel.

2012. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem lehetett letiltani róla már próbálkoztam sokat.Annyit sikerült elérni,hogy nem örjöng ,jön szépen lábmellett csak befeszül ,lesi a másikat és ,ha közel jönne a másik kan akkor óriási vérremenő balhé kerekedne.Volt már rá nem egy példa sajnos elengedett kóbor kutyákkal.
2012. júl. 23. 17:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond ,ha a kölyök vele nő fel megtanulja hol a helye ,az öregebb kutyát elismeri felette állónak,a szetter amúgy sem egy vadulós fajta,szóval lehet együtt tartani más kutyákkal.Esetleg ivartalanítani lehet egyiket vagy mindkettőt.
2012. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kutyasuli nem ártana, mert a roti nem játék (tudom, neke mis volt, most roit keverék van). És fontold meg az iavartalanítást is. Meg kéne tanítani, h nem kell befeszülni se, mert ne maz ő dolga a másikat "elzavarni". Az a falkavezér dolga, és a jelek szerint nem te vagy az.
2012. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Amíg hajlamos verekedni, addig nem. Előbb neveld meg, utána akarj másik kutyát, pláne kant. Az, hogy neked eddig nem sikerült, nem azt jelenti ám, hogy nem lehet ;)
2012. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem enyém lenne a másik kutya ,de egy telken lennének.Azon kívül hogy verekedős,más baj nincs ,engedelmes hízelgős kutya.
2012. júl. 24. 12:27
 7/20 anonim ***** válasza:
Az pont elég baj, ebben az esetben meg pláne.
2012. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor most mi legyen?Rokon aki egy telken lakik akar egy saját kutyát,csak ugye ő is tart tőle hogy összekapnak.Kössem ki az enyémet vagy kerítsek el egy kis részt neki?
2012. júl. 24. 19:06
 9/20 anonim ***** válasza:
Neveld meg.
2012. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az, rakd a rotit kennelbe vagy kösd ki, hadd bolonduljon meg végleg....


NEVELD MEG! Irány a kutyasuli, amint lehet!

2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!