Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kiskutyám már kölyökként...

Ha kiskutyám már kölyökként nagyon nyugodt, felnőtt korára is az marad?

Figyelt kérdés
10 hetes.
2010. júl. 6. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

10 hetes és nyugodt? Bocs, de milyen kutya az ami 10 hetesen nyugodt? 10 kis virgoncnak kell lennie.


Amúgy is jó lenne tudni, hogy milyen fajta, vannak fajták amik nyugodtabbak, vannak amik meg nem.

2010. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10 hetesen nyugodt?!

Ez nem hangzik túl jól. Biztos, hogy egészséges a kutya?

De ha nincs semmi baja, akkor olyan nyugodt lesz felnőtt korára, hogy fel sem kel majd az ágyából.

2010. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Staffordshire terrier.

Azt mondták, mindig is ilyen nyugodt volt.


Ha meglát rögtön szalad hozzám, csóvál, örül, játszik a felnőtt kutyánkkal is, de alapjában véve nagyon nyugodt, szeret ölben lenni, heverészni. De ha megyünk valahova, követ minket, szóval egyébként tök normálisan viselkedik, étvágya is jó, csak olyan kis lusta.


Szerintetek van okom aggódni? Esetleg ezektől eltekintve lehet valami baja?

2010. júl. 6. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kutyám is kiskorában szeretett az ölünkben ülni, ő is kicsit lusti volt, de ha meglátott egy labdát vagy egy játékot se nem látott se nem hallott
2010. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg az lesz. Vannak kutyák, akik kicsiként is nyugodtak, békések, elvannak magukban.
2010. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez szerintem nem normális dolog!van nekem is egy 10 hetes kuvasz komondor kiskutyám és ha meglátt egy embert azonnal ugrádozik meg minden de ha nem látt akkor virágokkal barátkozik(letépi:D)
2010. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!