Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes felnőtt kutyát venni,...

Érdemes felnőtt kutyát venni, vagy jobb, ha kölyökként kerül hozzám?

Figyelt kérdés

Találtam egy eladó 1éves kutyust és beleszerettem. Szerintetek érdemes megvenni? Mi a véleményetek róla?


[link]


[link]


2010. jún. 27. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt szerintem mgveheted ha szobatiszta és nem beteg
2010. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Szerintem aranyos kutyi. :) Attól függ, hogy mennyiért adják, esetleg nem beteg-e, miért akarják eladni...? Ezekre mindenképp figyelj.
2010. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
29%
Miért adnál pénzt érte? Menhelyen is találhatsz.
2010. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

menhelyről kihozott 2,5 éves kutyám van, szerintem semmi gond nincs vele

bár nincs tapasztalatom, nem tudom milyen egy kölyökkutya, mert korábban nem volt még kutyám

azt hiszem alapból jó a kutya természete, szerencsém volt vele, de foglalkozni kell vele, tanítani, sétáltatni

2010. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobban meg lehet tanítani a kutyát, ha kölyökként kerül hozzád, de szerintem hűség tekintetében nincs különbség. Maximum egy kicsit több idő kell, hogy kialakuljon a teljes ragaszkodás. De ez csak az én sejtésem.

Egyébként én egy éves kutyust vettem magamhoz, és azért nem kölyköt, mert napi 10,5 órát vagyok távol otthonról (8,5 óra munka + utazás), és nem tudtam volna a kölyköt így ellátni. Egy éve van nálam a kutya, és teljesen jól vagyunk.

2010. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!