Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket vegyek gyorsan? Illatos út

Miket vegyek gyorsan? Illatos út

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy Illatoson lévő babába! :)

Szeretném még ma, korán elhozni, nehogy vki más lecsapjon rá!

Csak busszal tudok menni, egy órás út.

Gyorsan kiszaladok tescoba, veszek vmi pórázt, meg nyakörvet. De milyet?

Vigyek magammal vmi kis tálat meg vizet? Vagy kibírja azt az egy órát víz nélkül?

Hogy fogja bírni szerintetek a bkv-t?

Nagyon gáz lenne, ha buszon meg villamoson beleraknám egy olyan tescos katicás táskába?

Nagyon rég volt kölyökkutyám, lehet hogy idiótának tűnnek a kérdések, de az van ;)


2012. júl. 24. 06:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hazaértünk! :)

Nagyon jó fej volt a néni, aki körbevezetett és akivel leadminisztráltuk a dolgot.

Ő lenne az: [link]

Ezek már itthon készültek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Útközben betértünk egy boltba, szereztünk sampont, mert nagyon büdik vagyunk :O

Végülis sikerült egy ilyen állathordozó táskát kölcsönkérnem, abban teljesen jól elvolt. Egészen jól bírta az utazást, és nem is volt rövid. Hazafele már inkább másfél óra volt.

És nem pisilt bele a táskába. Bezzeg amint kivettem belőle és leraktam.... :)

Ivott egy kevés vizet, játszott a játékával, most meg alszik.

2012. júl. 24. 14:01
 12/27 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki kutyus! Jó kutyázást!!!
2012. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok az új jövevényhez! :) Ahogy látom nagyon jó helye van. Kitartást neked a következő napokra, remélhetőleg jól tűri majd a helyváltozást. Sok boldogságot nektek, legyen sok örömötök egymásban! :)
2012. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igen! Az a kérdés is én voltam :)
2012. júl. 24. 21:03
 16/27 A kérdező kommentje:

A kutyus köszöni szépen jól van. Remekül összebarátkoztunk már most. Férjemmel kicsit még tartózkodó, késő délután ért haza... a nap végére azért már nem menekült tőle. :)

Szinte az egész napot átaludta a kis drága. De nem egy problémás kutya...egyenlőre...majd csak kinyílik a csipája. :D

Amíg én gépezem, addig Boci (ezt a nevet kapta) itt fekszik lent azon a rongyon, ami a táskában volt, amikor hoztam.

2012. júl. 24. 21:08
 17/27 anonim ***** válasza:

én kérdeztem, te voltál-e :)

gratulálok a picihez, biztos nagyon jó helye lesz :) szerintem border 100 hogy van benne. Bár mindegy is, a cukiságán semmi sem ronthat :D csak nekem is border keverékem van és úgy érzem, eszméletlen mázli, hogy ő lett nekem, remek kutyus :)

nagyon boldog életet kívánok nektek!

Beszámolót kérünk még!!!

2012. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

OK! :)

Akkor kezdem... Szegénykém nagyon sokat sírt az éjjel :( Gondolom megviselte ez a sok költözés meg csak hiányoznak a tesói meg az anyja. Éjjel voltunk kint néhányszor az udvaron, akkor nagyon virgonc volt.

Teljesen hőkövető-kutya, jön mindenhova utánam. Leülök a lépcsőre, akkor meg szinte belém mászik.

Ha olyanja van, akkor simán felfedezi önállóan a kertet vagy a lakást, de messze nem megy el, kb. 2-3 méterre.

Ma megyünk dokihoz. Megnézetem vele a fülét...nem tudom eldönteni hogy szimplán koszos, vagy vmi atkája van vagy hasonló.

2012. júl. 25. 05:51
 19/27 anonim ***** válasza:
Ajjaj. De amúgy egészségesnek tűnik? Bár írtad, hogy azért virgonckodott. Mindegy, ha hazaértetek az orvostól, légyszi írd meg mit mondott a doki! Érdekel minket. Ez a sírás meg nem fog sokáig tartani, ahogy te is írtad, az új hely, új emberek. De minden rendben lesz! :)
2012. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A fülatka gyakori, valószínűleg az lesz. De ne aggódj, gyorsan és könnyen ki lehet kezelni.
2012. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!