Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos kortól lehet egy...

Hány hónapos kortól lehet egy kölyköt sétáltatni?

Figyelt kérdés
A túl korai sétáltatásnak lehetnek egészségügyi következményei? Az én kutyán 4 hónapos, 2 oltást kapott +féregtelenítést, veszettség ellen csak fél éves korában kapja meg. Fél éves koráig nem vihetem el sétálni?
2012. júl. 24. 14:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mindegyik orvos másképp vélekedik a dologról, engem igazából az oltás összege nem vágott földhöz, mert kemény 2700Ft-ot kért el a doki a 7 kompomensű kombi darabjáért (ebből 2-t kapott), a parvot pedig megkapta 2x előtte (2 különböző dokinál, elsőt még a tenyésztőnél), másodikat egy másik dokinál, a kombináltakat és a veszettségit végül egy harmadik doki adta be.

Én személy szerint jobbnak tartom, ha minél hamarabb megvannak az oltások, annál hamarabb kezdődhet a kutyus igazi szocializációja.

2012. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sőt, a kombit meg a parvot még adatni se kötelező. De hadd engedtessék már meg nekem, h a régóta jól bevált, állatovorosok és állatvédők által is ajánlott oltási programot kövessem...
2012. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hát engedtessék :-)
2012. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!