Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A fressnapf-ban láttam egy bilétához hasonló tartókát, amit a kutya nyakörvére kell rakni és van benne egy papír amire rá lehet írni a gazdi címét és telefonszámát. Mi a véleményetek róla? Megéri megvenni? Az egyik kutyusom szökős és szükség esetére szeretném neki megvenni.

Én a chipen is gondolkodtam de a szüleim nem tudják kifizetni a többi kutyus miatt.


2012. júl. 24. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen működik és az ismerősömnek is... még soha nem jött le az alja. 3 hónapja van meg.
2012. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

Még nem szökött ki csak kétszer de csak nyitott kapun. Csak ha valamelyik este mégis elenne kerüljön is haza. Kóbor kutya volt egyébként és azért félünk.

2012. júl. 24. 19:15
 13/15 anonim ***** válasza:
nem rossz, de tényleg mindig szétjön... én szikszalaggal összefogtam, így nem esik le az alja, a kis karikát meg dróttal megerősítettem. de egyszerűbb ha veszel egy jó fém vagy réz stb bilétát.
2012. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sok évvel ezelőtt használtam, de folyamatosan lejött az alja, elhagyta a kutya, illetve esőben, hóban beázott.

Chip mindenképpen, plusz gravírozott biléta a megoldás

2012. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Én is gondolkodtam a ragasztón.

2012. júl. 25. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!