Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van erre gyógyszer vagy...

Van erre gyógyszer vagy nincs? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves bichonom, 5 vagy 6 éves volt amikor ínszalag szakadás miatt műteni kellett a bal hátsó lábát.A műtét során ki derült ,hogy nem volt elszakadva az ínszalagja ,ha nem csak meglazult (így mondta a doki)és csak megerősítették.Viszont már 1 hete furán sétált egyből kiszúrtam,hogy vmi nem stimmel, tegnap viszont már látszólag sántított, rá áll a lábára (bal hátsó láb) de látszik nem erőlteti meg annyira,leginkább ha alszik és fel kell akkor a legfeltűnőbb a sántikálás, amúgy rajtam kívül senki más nem vette észre a családban,hogy nem úgy megy mint szokott,de mivel az én kutyám szinte minden egyes mozdulatát ismerem..sétánál sem feltűnő tesómnak fel se tűnik ,de én látom,hogy picit másképp megy..

Én azt gyanítom,hogy lehet megint az ínszalagjával van vmi,

sajnos orvoshoz nem tudjuk vinni ,mert anyagilag nem állunk úgy, a múltkor ínszalag műtét is 25 ezer ft volt, ennyit nem tudunk a kutyára a költeni :( én sajnálom,azt mondta anya ő is sajnálja ,de akkor nem okozott gondot a műtét ára ,de most igen..

futkározik is, a kedve jó, ugyan úgy eszik iszik..


bocsi,hogy hosszú lett..


nincs vmi gyógyszer erre??

ízület védő nem lenne rá jó??


2012. júl. 24. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Itt neki valószínűleg lazák a szalagok, ezzel nagyon sokmindent nem lehet kezdeni. Izületvédőt ugyan adhatsz rá, az csak késlelteti a dolgokat (nyilván már az is jó), de meg nem tudja gyógyítani, és ráadásul az egyik legdrágább étrendkiegészítő.
2012. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp doki. Esetleg állapodjatok meg a dokinál részletfizetésben.
2012. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha nem műtetnénk meg akkor idővel már egyáltalán nem használná a lábát??
2012. júl. 24. 17:05
 4/9 A kérdező kommentje:
anyum azt mondta hogy ha már sokkal jobban látni hogy sántít és nem lép rá arra a lábára akkor visszük dokihoz és rakunk félre pénzt..
2012. júl. 24. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül ne gyógyszerezzétek a kutyát, komolyan. Humán gyógyszerekkel meg végképp ne. Többet árthat, mint amennyit használ.
2012. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A laza szalag miatt az ízületek dörzsölődnek, nem úgy mozognak, mint egy rendes szalaggal. Az utóhatása így a laza szalagnak ízületi kopás lesz. Na, ez az, ami a fájdalmat okozza.Ha tudtok, vegyetek cápaporcos terméket. Az valamennyire segít az ízületi nedv termelődésében.

SH-ARK EXTRA . Nem is annyira drága.

2012. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
orvosi gyógyszer eszembe se jutott, tudom,hogy azokat nem szabad a kutyának adni!!!
2012. júl. 25. 10:21
 8/9 A kérdező kommentje:
a cápaporcos terméket megnézem ,köszi..
2012. júl. 25. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:

A szalagon nem fog javítani. Csak kicsit segíthet a fájdalom elviselésében.

Nekem műtötték a kutyámat. Kapott új szalagot. Viszont az ízülete sajnos sérült. Ezért kapja a cápaporcost. Tökéletes sosem lesz. Hideg, eső mind bejelez nála.

2012. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!