Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak kevés a gyomorsava....

Kutyámnak kevés a gyomorsava. Létezik savnövelő gyógyszer kutyák számára?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt ki állapította meg és mi alapján?


H az orvos, nyilván elmondta, mit csinálj a kutyáddal, ha nem, akkor vidd orvoshoz, meg fogja mondani, és a tanácsadás még pénzbe sem kerül (vagy elenyésző az összeg), főleg ha telefonon érdeklődsz.

2012. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az állatorvosod állapította meg, hogy kevés a gyomorsava, nyilván mondott rá megoldást is. Ha nem, keress másik dokit. Ha meg cak gondolod, hogy kevés, akkor vidd el dokihoz és beszéld meg vele.
2012. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy kevés?

Csak mert a kutya nem egy üvegtest,hogy abba beleláss.

Ha orvos mondta,akkor meg neki tudnia kellene mi a megoldás, mi az ilyenkor szokásos protokoll...

2012. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kutyám mindig nagyon keveset eszik.Sovány is.Megfigyeltük,hogy ha evés elött olyatt adunk neki,amit savat csinál(meggy),akkor jól eszik.Mondhatnám azt is,hogy zabál.
2012. máj. 31. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez még nem biztos, hogy kevés gyomorsavat jelent, sőt! Vidd el az orvoshoz, meg fogja vizsgálni.

A leírtak alapján akár komolyabb baja is lehet, mint a kevés gyomorsav.

2012. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Régebben voltunk már vele dokinál.Azt mondták,hogy ő ilyen fajta és nincs semmi baja.Erre,csak most jöttünk rá.
2012. máj. 31. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor vigyétek el egy másik dokihoz. Ne gyógyszerezd házi megfigyelés alapján, és főleg ne úgy, hogy nem állatorvossal beszéled meg a gyógyszerezést, csak névtelen vadidegenekkel. A saját bajaidra sem a teszkóban kérsz gyógyszert a járókelőktől, ha jól sejtem.
2012. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem volt egy túl tudományos diagnózis. Inkább keress egy jobb állatorvost, minthogy félre kezeld a kutyádat és nagyobb baja legyen tőle!
2012. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is keveset eszik és sovány. Mint állatvédő rénézés alapján simán elvetetném magamtól :D


Elmentem dokihoz, kaptunk étvágygerjesztőt, kap béres cseppet, de semmi. Azt mondták h szervi baja nincs, mert majd' kicsattan az egészségtől, fogai nem lehetnek mert azokat én ellenőrzöm rendszeresen, ő ilyen és kész. Az egyik doki egyik kutyusa is ilyen, belé is konkrétan imádkozni kell a kaját.

2012. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!