Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy a kutyusának véletlenül nem jó gyógyszert adott?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy a kutyusomnak voltarent adtam,és ez kiderült,hogy megmérgeztem vele szegénykét!!!Nagyon beteg,csak fekszik és nem mozdul,voltunk orvosnál is vele,de nem bíztattak semmi jóval.Kapott inyekciókat és olyan szuszpenziót,ami a nyálkahártyáját rendbe teszi.Ma ügyeleten kiváltottukm,már a 3 adagját meg is kapta...-életben fog maradni-ugye???4 napig adtam neki 2-szer 1 szemet,25 mg-osat-és kistestű a kutya...:SSSS NAGYON FÁJ A LÁBA,MERT A SZOMSZÉD ELVERTE..

2012. máj. 27. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem, soha nem adok semmit a kutyának amiről nem tudom 100% ban, hogy kaphatja. Felelőtlen voltál... sajnálom a kutyusodat
2012. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Napi 50 mg egy kistestűnek? Istenem, hogy lehettél ilyen buta? Legalább olvastál volna utána a neten, bizony az internet a sok hülyeség mellett erre is jó...
2012. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha az én kutyámat a szomszéd bántaná a minimum az lenne hogy eltörném a kezét. Mégis mi a faszt gondolt amikor megütötte.

De te is elég buta vagy, sajnálnám szegény kutyát így látatlanban is ha meghalna. Azért írd meg mi lett.

2012. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!