Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweilert lehet örökbe fogadni?

Rottweilert lehet örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
Egyszer találtam egy menhelyen (felnőtt) de az szerintem mindenkit megevett volna (állítólag embernek kutyának nekiment). Nem kell feltétlen kölyök, csak valami normális, vagy akár még nevelhető is. Azért nem keveréket veszek magamhoz, mert kis korom óta a roti a kedvenc kutyám (millió könyvet olvastam már róluk, sok szakemberrel beszéltem már), és végre megadatott, hogy egy kertes házunk legyen. Viszont nem adnék ki rá feleslegesen egy halom pénzt, főleg ha van amelyik gazdára vár. Kerestem már sok oldalon, de nem találtam.
2012. júl. 24. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
a válasz igen, az hogy találsz e más tészta
2012. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Talán itt találsz valakit :)

2012. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menhelyeken szokott lenni ilyen is, olyan is. Találkoztam már menhelyen terápiázni való rotival is, szóval nézz körbe, esetleg kérd meg őket, hogy ha bekerül roti, szóljanak, megnéznéd.
2012. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 24. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!