Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtud védeni veszély esetén?

Megtud védeni veszély esetén?

Figyelt kérdés

elég veszélyes körnéken lakom.

Van egy 3hónapos Német dog-om, és arra lennék kiváncsi,hogy a későbbiekben ,mondjuk sétáltatás közben megtudna-e védeni.,és a házat tudná-e őrizni?

Sok erre fele a kóbór eb.


2012. júl. 24. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Német dog om van

A házat első osztályúan megvédi, ösztönből.

Megtud védeni veszély esetén!!

2012. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sajnos elég sok félős, pánikolós német dogot láttam...ma már nem az a nagy őrző-védő eb. De a házat őrzik. Elég, ha a mély öblös hangján ugat az óriás a kapu mögött, a rosszarcúak is meggondolják, hogy bemenjenek-e :D aki viszont be akar menni, az kutya ide, kutya oda, úgyis bemegy!

Utcán akkor tud igazán megvédeni, ha kap erre irányuló kiképzést. De tuti, hogy ekkora kutya oldalán nem fognak beléd kötni :)

2012. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

miért nem veszel rottweilert?

na az megvéd!

nekem is az van.

2012. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mertmár Német dog om van?-.-
2012. júl. 24. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy ne tudna megvédeni :D

1 a baj ,hogy várnod kell vele minimum 2 éves koráig ..

Én már tapasztaltam ezt,átéltem milyen egy dog.

2012. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Három hónaposan lehet még ő jobban fél, mint te. de ha felnő majd, és kutyaiskolában erre irányuló képzést kap, abszolút biztonságos társ lesz melletted. A kóbor ebek, amelyik gazdátlan, azok általában félnek. amiknek van gazdája, csak kint van, azok szoktak általában odamenni. Ilyenkor azt hallottam, hogy sokan parancsra ugattatják a kutyát, aztán hátha visszahátrál a másik. amúgy rossz ember meggondolja, odamenjen e.
2012. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg tud, csak az a kérdés, hogy meg akar-e, és hogy jól csinálja-e, vagy csak bajt okoz neked. De egy ilyen kutyának általában már a külseje is elég ahhoz, hogy ne közötködjenek veled.
2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!