Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya, aki 1v1 be...

Van olyan kutya, aki 1v1 be erősebb, mint egy farkas? :D

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:27
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
87%

Én sem értem mi volt ez a durva lepontozás... Bár ezen az oldalon ez már szokás. Én csak tényként mondtam, hogy egy német dog sosem fogja felvenni a versenyt vele. Sőt, egyik kutya sem 1v1-be. Vannak olyan fajták, amiket ilyenekre tenyésztettek ki, de mind falkában voltak! Falkában az erő! Nekik sem lett volna esélyük 1v1-be.

A német dognak meg pláne nem, mert nincs ami védje. Szomorú, de ez van. Hiába erős, hatalmas kutya. Ha meg a fülét elkapják el is vérezhet. Nekem ezt egy tenyésztő barátom mondta. A fülét meg akár egy tacskó is megtudja sebesíteni...

2012. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
87%

A német dog valaha komoly erőt képviselt, hadikutya volt. Manapság inkább egy nagyra nőtt társasági kutya. Szelíd óriások és hiába a magasság, ezáltal nagyon labilissá is válik a hosszú lábain. Egy vele egy súlyban lévő kaukázusi vagy komondor egyszerűen felborítja és lent tartja. Onnantól kezdve a német dog nem fog tudni felállni és a rövid szőr miatt szakad a bőre mindenhol, míg ő a kaunak, komondornak, egyéb nagyszőrű pásztorkutyának nem tud egyszerűen komoly sérülést okozni.

Egy farkas ellen pedig végképp nem lenne esélye, csak a koponyája és a gerincoszlopa maradna meg a német dognak.

2012. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
esélyes.
2012. júl. 25. 10:54
 24/47 A kérdező kommentje:
Nemrég volt is egy ilyen kérdés papa, ott a Dog nyert :)
2012. júl. 25. 10:54
 25/47 anonim ***** válasza:
4%

egy kutyának sem lenne esélye.

De hatalmasabb erő van a dogokban mint PL a Komondorban,vagy a KÁJ ban.

Még mindig több esélye lenne nyerni 1 Dognak,mint egy KÁJ nak.

2012. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert itt sok az elvakult dogos és a dogot hoztátok ki győztesen, attól még nem nyerne a való életben. :-)


Én igazán kemény dogot még nem láttam. Se élőben, se videón.

2012. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
pedig videón van. meg mondjuk ,aki igazán foglalkozika a kutyájával,kiképzésekre viszi,olyan dog ot nézz meg !:)
2012. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
61%

Jöhetnek a linkek. :-)


Attól, hogy egy kutyát őrző-védőn felhergelnek és a zsákmányösztönére építve csinálnak egy show/sport kutyát belőle, még nem lesz kemény. :-) Ennyi erővel aki a goldenével csinálja, akkor az a golden kőkemény lesz? :-D

Itt jön be az, hogy mennyire nem érted a dolgokat.

A pásztorkutyák kint élnek a vadonban és vadállatoktól védik a nyájakat. Farkastól, medvétől, hiúztól, párductól. A dogok városokban élnek, sokan közülük lakásban. Ezek már nem azok a dogok, amik valaha voltak, mikor 500-1000 éve hadikutyáknak használták az őseiket. Egyébként pedig a pásztorkodó nomád népek a pásztorkutyáikat használták ugyanerre a célra. :-) Ezek a kutyák szinte mind a tibeti masztiff közeli rokonai.

2012. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
(Y) írd be youtubrére. ,hogy great dane attack. nagyon nehééééz.
2012. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Lol. Ennyi? Hát sok vicces videót találtam és egy őrző-védőset, amit bármilyen más őrző-védőre elvitt kutya megcsinál. :-)

Kemény dogot továbbra sem találtam. :-)

2012. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!