Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya, aki 1v1 be...

Van olyan kutya, aki 1v1 be erősebb, mint egy farkas? :D

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:27
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
Amúgy ha a méreteket nézzük és pásztorkutyát kell keresni, akkor a KÁJ az szerintem visz mindent, nekem 3 éves kan Káj-om van, 92 cm marmagasság 102 kg, gyakorlatilag full izom a kutya. Őrző védőként alkalmazom a telephelyemen, hetente 4-szer viszem el futni 20-30 km-et alkalmanként, de van hogy többet. 7 hónapos kora óta bika lábszárral erősítem a harapását, többször volt olyan, hogy kiszabadult és összetűzésbe keveredett a szomszéd helyiség két moszkvai őr kutyájával első alkalommal kíváncsiságból nem avatkoztam egyből közbe, de a moszkvai őröknek esélyük sem volt, egyszerűen a méretük és a fizikai kondíciójuk sem ért fel a Káj-ommal, abban biztos vagyok, hogy egy 80-90 kg-os szürke farkas ellen esélye sem lenne, de hogy egy 50-60 kilogrammosat széttépne az tuti. A szája akkora a kutyának, hogy a fejemet betudja kapni, szerintem egy 50-60 kg-os farkasnak összeroppantaná a koponyáját, ha elkapná a fejénél. Ez egyéni vélemény, farkast nem láttam még harcban, de el tudom képzelni fizikai teljesítését.
2018. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

92cm/102kg? Akkor jelentkezz a guiness rekordok stábjánál.

Még angol masztiffnál és bernáthegyinél is ritka a 90kg feletti súly...

2018. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
Butaság KÁJ-ban nem ritka az ilyen méret, néztem videókat Oroszban még 120 kilós is van, bár szerintem az már inkább zsíros mint izmos.
2018. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Te vagy a buta, ha ezt elhiszed. :)

A nőstény oroszlánok súlya 120-140kg átlagosan és mellettük eltörpülnek a kutyák.

2018. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Az enyém sem tűnhet ránézésre 102 kg-nak, de nem csalás nem ámítás ennyit mutat a mérleg mikor ráül és amiket látok videókat abban a kutya marmagassága akkora kb. mint az enyémé csak sokkal szélesebb a hátuk.

https://www.youtube.com/watch?v=Y7QUUwk_EM0

2018. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Akkor biztos van fotó is a kutyádról, esetleg olyan is, ahol a mérlegen ül és látszik a mérés eredménye. :)


A videón lévő kutyának annyi köze van a káj-hoz, hogy valaha volt a felmenői között. Ez egy hibrid, masztiffal kevert egyed, aki ráadásul teljesen el van hízva.


Egy ilyen kutya a nyáj mellett farkas vagy medveeledel lesz. A nyáj melletti kutyáknál a legideálisabb méret a 40-60kg. Ekkor van meg az erő és a gyorsaság, ruganyosság ideális párosa ahhoz, hogy a kutyák megtudják védeni a vagyont és magukat is.

2018. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
A net tele van ilyen videókkal, ahol a kutyákhoz hamis adatokat írnak fel, alulról fotózzák őket és kamuznak róluk. Nagy spíler ebben a jozo dogs, az illyrian shepherd és még jó néhány orosz, török, szerb oldal. :) A jozo dogsos fickó még egy kommentben be is írta, hogy viccből írta ki ezeket a méreteket.
2018. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!