Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a tacskó szép kutya?

Kelly3 kérdése:

Szerintetek a tacskó szép kutya?

Figyelt kérdés
A rövidszőrű tacsi szép szerintetek?

2012. júl. 25. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szálkásszőrű jópofa, de a rövidszőrű nagyon nem tetszik.
2012. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát nem tetszik úgy kifejezetten,de nem csúnya:)


Amúgy barnába kifejezetten tetszik viszont:


[link]


[link]

2012. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos kutyák. Bár én a kutyás kutyákat szeretem, ő meg inkább olyan nekem, mint valami kutyafejű, menyéttestű szőrcsomó. De ezt nem rosszból írtam, jópofa kutyák, és a mamámnak is volt. Gyerekkoromban imádtam hintázni, és amikor a kutya látta, hogy ráülök a hintaágyra, szaladt oda, felugrott, és úgy hintáztunk, hogy ő az ölemben aludt. Soha nem volt még olyan hűséges kutyabarátom, mint ő. Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de jól esett leírni. Kis nosztalgia. Szóval szépek a tacsik, nagyon is!
2012. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik legszebb. A top 3 kutya közül nálam bent van. Mindig befogadott kutyánk volt, és a család álma, egy tacsi. Olyan mókásak, és szeretni valóak. A következő kutyánk, szeretném, ha rövid szőrű tacsi lenne.

Olyan kutyát szeretnél? Úgy tudom, nem szabad, hogy lépcsőzzön a hosszú teste és rövid lábai miatt.

De szerintem nagyon szép. És okos kutyák.

2012. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon-nagyon mókásan néznek ki, főleg a szálkások. Nekem rövid szőrűm van,de ha egy szóval kellene jellemezni őket, akkor az inkább lenne a jópofa, mint a szép.:)
2012. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a hosszúszőrű nem jön be,a rvsz. elmegy, a szálkássz. egész cuki :) mindenesetre nekem nem lenne tacsim, kicsit túl gyakori kutya, inkább ritkábbat, kevésbé ismertebbet vennék
2012. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tyler913 ***** válasza:
Nem.Kimondottan herótom van a tacskóktól,kívül-belül számomra a legellenszenvesebb kutyafajta.Bocsi.
2012. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi, és 13:02: Nekem van itthon 1 tacskóm meg keresztanyukámnál van a másik kettő! Amelyik keresztanyuéknál van attól a kettőtől lett az enyém és nekik megint lesznek kölykei! Ha a közelben laksz valahol adhatok neked!
2012. júl. 28. 13:49
 9/11 anonim válasza:
Nekem mióta van egy tacsim kicsit el vagyok ragadtatva mert gyönyörű, és okos kutya. Ezenfelül ragaszkodó és értelmes, sportos vadászkutya. A legszebb a rövidszőrű fekete-cser. :)
2012. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
vica98: Nekem is olyan színű!
2012. júl. 30. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!