Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál is létezik olyan,...

Kutyáknál is létezik olyan, mint a gyerekeknél, hogy kinövik, ha allergiásak valamire?

Figyelt kérdés
Hugom kis korában allergiás, asztmás volt, megfelelő kezelés mellett felnőtt korára kinőtte. Kutyáknál is van ilyen?

2012. júl. 25. 18:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Bár nem ide tartozik, de az immunrendszer erősítésére olvastam két nagyon jó dolgot (BARF étrend kapcsán, erre fogunk átállni).

Itathatsz vele kecsketejet, ez is nagyon jól erősíti az immunrendszert (én adom is Joeynak, imádja és minden oké) ill. almaecet+méz, ez is nagyon jó immunerősítő - ezt is szoktam neki adni :)

2012. aug. 30. 18:07
 12/16 anonim ***** válasza:

szuper:) A kutyámnek én is kb. 1 hónapja - amikor föltetted ezt a kérdést - mertem adni neki előszőr csirkés száraztápot. Szívesen eszi és semmi probléma!


A korpa még mindig nem jött vissza - remélem elfelejthetjük.

Viszont van egy rossz szokása amit nagyrészt kinőtt, de sajnos még mindig előfordul, hogy felkap valamit a földről. És mire észbekapok, többnyire már lenyelte. Ebből kifolyólag másnap megy a hasa, vagy rókázik:(

Írd és mond tegnap este a járda közepére öntötte ki valami hibbant a macskaalmot. Olyan gyorsan csapott le a kutya a macskagumira hogy éppen csak fölkaptam és kikaptam a szájából........élvezetes volt.


A guberálása- mint mondtam - nagyon sokat javult, de nem 100%, 10-ből 8 alkalommal elmegy bármi mellett, de néha nem értem, hogy miért, ráugrik bármire: cipőtalp, gumidarab, csont, miegyéb. Nem következetesen de csinálja.

2012. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az almaecetre már én is gondoltam, de mivel elég savas dolog ódzkodom tőle. Mint már fentebb említettem a kutyám elég rókázós:)
2012. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jaj szegény, akkor tényleg elég érzékeny a pocija :(

Joey is szeret rárepülni a dolgokra, résen kell lennem nekem is, de szerencsére nálunk nem olyan szemetes a környék ill. a fúj-ra elég jó arányban kiköpi :)

2012. aug. 31. 10:54
 15/16 anonim ***** válasza:

....hát az a vicc, hogy nem szemetes a környék.Szépen rendbentartott zöldövezetben élünk. Persze csontdarabok és ételmaradékok azért vannak, mert a rendkívűl elszaporodott varjak és szarkák szó szerint kikukáznak mindent és szétszórják.


Nah mindegy már túl elkanyararodtam ez már más téma.


Az a lényeg, hogy jól vannak a kutyák!!!!


Szép hétvégét!

2012. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Nektek is :)

2012. aug. 31. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!