Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A külön sétáltatás megoldhatja...

A külön sétáltatás megoldhatja a problémát?

Figyelt kérdés

van két kutyánk az egyik idősebb, a kutyákra ugat, így kaptam már, felnőtt volt..és nem tudtam belőle kinevelni,tavaly vettünk még egy kutyát tesómnak, minden kutyához oda engedtük kölyök korában, most már egy éves elmúlt és ugatja a többi kutyát,pedig oda engednénk de ugatja őket,és a gazdik mindig elhúzzák a kutyájukat,pedig a miénk csak ugat de nem harap, van 3 kutya akikkel már kölyök kora óta találkozik velük jól kijön de a többivel nem ,arra gondoltam,ha külön lennének sétáltatva lehet megoldaná a problémát , ez jó megoldás lenne vagy nem???

gondoltam,hogy eltanulta a másik kutyánktól az ugatást de sajnos amikro az én kutyám nem ugat akkor a fiatalabb meg igen..


2012. júl. 25. 18:47
 1/2 intrepid ***** válasza:
Vagy megoldaná, vagy nem oldaná meg.
2012. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg igen. De emellett ha más, idegen kutyákkal agresszív, az súlyos nevelésbeli hiba, hiányosság, vagyis első sorban a te hibád. Először ezt kellene rendbe tenni.
2012. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!