Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8-10 hónapos kora között hány...

Sippara kérdése:

8-10 hónapos kora között hány kiló volt husky kanod, illetve mekkora volt a marmagassága?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
9 hónaposan 22-24 kg közöttiek,marmagasság kb.56-58 cm.
2012. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huhh, hála az égnek :D attól még nagyon-nagyon messze vagyunk :) (van egy husky keverékem, pár napja mértem és kicsit soknak találtam a marmagasságát, de így rendben van :))
2012. júl. 26. 16:42
 3/5 anonim válasza:
nekem egy nőstény husky keverékem van. 9 hónapos, és még csak térd alá ér. sokan mondják hogy már nem lesz nagyobb. Pestről hozattuk le a kutyust, és azt mondták hogy fajtiszta husky... mind két szeme barna, meg szürkés barnás színe van. nem vonyít, hanem ugat. de a füleit úgy mozgatja mint egy tiszta husky, meg rengeteg olyan viselkedése van.
2012. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanra az enyém is 9 hónapos lett, ma marmagasság+súly mérés van, majd leírom, mi lett az eredmény :)
2012. aug. 17. 17:25
 5/5 A kérdező kommentje:
53 cm és 13,2 kg :)
2012. aug. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!