Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészben nyers halat szabad...

Egészben nyers halat szabad adni nekik? Nem fulladnak meg a szálkáktól?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Se kutyának, se macskának NEM szabad.
2012. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 noesamuel ***** válasza:
nem szabad. és de meg fulladnak.
2012. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bozsikrisz ***** válasza:
Nem! A halat egészben max a Tom és Jerryben tudják megenni. Én szoktam sütni halat a kutyámnak, de azt nagyon-nagyon alaposan átnézem, kifilézem, és csak úgy adom oda. Egy icipici szálka is nagy bajt okozhat.
2012. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bizony...ki kell filézni. Persze, amelyik kutya éppen a parton talál egyet, az ezt nem tudja és szépen megeszi.
2012. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én olyan helyen dolgoztam,ahol 300 kutya volt. Megették a halat nyersen, egészben.Soha nem volt bajuk. Nem tudom,hogy számít -e,de ezek tengeri halak voltak ill.lazac. Úgy tudom,hogy főzve veszélyesebb,mert a szálkák megkeményednek.Úgy tényleg csak nagyon átnézve szabad.

Én mondjuk para vagyok és a sajátjaimnak kiszálkáztam a nyers lazacot, de mondom a többi kutyának semmi baja nem lett.

2012. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Mekkora halat akarsz adni mekkora kutyának??? A méretarányok nagyon fontosak. Pl. a dogjaim simán megeszik a kissebb halakat(sokszor rágás nélkül lenyelik), semmi bajuk tőle. A franciáknak már nem merném odaadni...
2012. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, az északi sarkon a szánhúzó kutyáknak nem lesz tőle bajuk....azokat gyakran azzal etetik.
2012. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A macska meg kifogja magának, és mageszi az óvodai kerti tóból. Biztos nem tudja, hogy nem szabad :).
2012. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Labrador kutya és 7 hónapos kb :)
2012. júl. 26. 16:19
 10/12 diagnostic ***** válasza:
Nyersen nemigen lesz tőle baja, főve úgy tudom,veszélyesebbek a szálkák. Mindenesetre én sok kutyáról tudok,akik szoktak kapni nyers halat,nem volt egyiknek se baja még tőle. És ahogy már írták, a szánhúzókutyák gyakran csak nyers,fagyos halat kapnak/kaptak.
2012. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!