Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta kedveli...

Evy18 kérdése:

Milyen kutyafajta kedveli nagyon a cicákat? Van egy 3 hónapos kiscicám és mellé szeretnék egy kis termetű kutyát.

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha együtt nőnek fel akkor szinte mindegy.

Nekünk palotapincsink van és olyan mint a cicák testőre.:) Együtt alszik velük egy percre sem hagyja őket egyedül. A cicák is csak őt engedik maguk közé a másik három kutyámra fújnak és nem is "ismerkednének" meg velük.

2012. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bár mindenre van példa és ellenpélda is, általában a nyugodtabb, nagyobb testű kutyák jobban elviselik (ha nem is kedvelik) a cicákat akkor is, ha felnőtt korukban kerülnek össze.

De valóban az a legszerencsésebb, ha együtt nőnek fel.

2012. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 éves panelcicámhoz hozom haza az ideiglenes kutyákat menhelyről. Ha új kutya jön, akkor persze fúj rá meg menekül, de 1-2 nap és hozzászokik, látja, hogy a kutya le sem fütyüli. Eddig 3 kutya volt így, azóta már van egy sajátom is. 4 hónapos tacsi volt, amikor hazahoztam. A kutya mosdatja a macskát, néha megkergeti. Ami a legtöbbször előfordul, hogy a macska veri a kutyát. :)
2012. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a fajtától függ szerintem, hanem a kutya természetétől.
2012. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a fajtától függ, hanem a kutya nevelésétől!!!
2012. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én nem neveltem a kutyám erre,alapból imádja a macskákat,jobban mint a kutyákat! Bár nincs cicám,de ha meglát egyet elkezd vele játszani,és az a plusz benne hogy a macska kergeti a kutyámat,a kutyám meg élvezi ezt:)

Amúgy pincsikeverékem van,jórészt pincsi van benne.

2012. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha együtt nőnek fel akkor mind1.:)
2012. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!