Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy szemtanúja voltam...

Lehet, hogy szemtanúja voltam egy kutya rablásnak?

Figyelt kérdés

Ma este egy elég forgalmas helyen ki volt kötve egy oszlophoz egy fiatal rottweiler, és szegény ott nyüszögött. kb 10 perc múlva odament egy nagyon lepukkant alak, aki eloldotta, és elhaladt a kutyával, de látszott, hogy nem a gazdája, mert a kutya egyáltalán nem örült az alaknak. Az ember azt se tudta először, hogy vezesse a kutyát, egyik kezéből a másikba rakosgatta a pórázt és próbálta kerülgetni a kutyát, mikor az elé ment. Ez már bűzlött nagyon... pár méterrel odébb megállt, odaadta két másik alaknak az állatot, majd elment. Tehát nyilván nem az övé volt, nade a másik kettőé sem. mert hallottam, ahogy vitatkoznak és ilyesmi hangzott el:

"a kutyár elviszik!" ..."nem érted? El fogják vinni!" stb. késöbb már a túloldalon álldigállt a kutyával az egyik tag, egyedül.


2012. júl. 26. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Biztos ami biztos tegyél bejelentést a rendőrségen, és kérdezd meg a környező menhelyeket és gyepiket, h valaki nem keres-e egy rotit.
2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, tegyél névtelen bejelentést!!!
2012. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan, ilyennel foglalkozik a Rendőrség????!?!?!?!

Elkezdtem nézni hirdetéseket, menhelyeket, hátha... hol van ilyen elveszett kutya hirdetés? Rotis oldalon nem láttam, hogy keresnének.

2012. júl. 26. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem fog vele foglalkozni a rendőrség, akkor sem nagyon szoktak, amikor tutira ellopták a kutyát, így nem hiszem, hogy tennének valamit is. Max ahogy little red írta, menhelyen, gyepin utána kérdezhetsz ill. neten nézelődhetsz.
2012. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan, ilyennel foglalkozik a Rendőrség????!?!?!?!

Elkezdtem nézni hirdetéseket, menhelyeket, hátha... hol van ilyen elveszett kutya hirdetés? Rotis oldalon nem láttam, hogy keresnének.

2012. júl. 26. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Hiszitek vagy sem a rendőrség egyre több állatokkal kapcsolatos üggyel foglalkozik. (ilyen esetben pedig állampolgári kötelesség lenne hívni a zsarukat)


A lopás az lopás, tök mindegy h egy pár cipőről vagy egy autóról beszélünk.


Ne a honlapokon keresd, hanem hívd fe la menhyeleket és a gyepiket holnap a környéken.


De esetleg netborad-on is szétnézhet több fóromban is (elveszett kutya, rotik, stb) és leírhatod h ha valaki keres a környérketeken, akkor nagy valószínűséggel lűttad, h mi történt.

2012. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyomtass plakátot a részletekkel és ragaszd ki oda, ahol azt a szerencsétlent hagyták a furcsa gazdái(?), hátha keresik azok az agyatlanok.
2012. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok! Már a netboardot nézegetem. De komolyan, aki oda kikötötte... egy rohadt vastag oszlophoz, és körbekötötte a pórázt és így annyira rövid maradt a póráz a kutyának, hogy kb még elrágni se tudta volna, ott húzta a fejét, hogy hátha kifér a nyakörvön! Szerenécsétlen kutya... és olyan szép volt amúgy!
2012. júl. 26. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A normális igen az lenne, ha foglalkoznának vele kellőképpen, de ismerősömnek, amikor ellopták a kutyáját a saját udvarából úgy, hogy kivágták a drótkerítést, azt mondták neki, hogy van ennél sokkal fontosabb dolguk is, majd ha lesz ilyenre idejük. A kutya amúgy meglett, de nem a rendőrségen múlott, hanem egy barátja felismerte a kutyát, akkora már tovább is adták. A csattanó benne, hogy ismerte azt is, aki megvette meg azt is, aki ellopta. Elment megint a rendőrségre, hogy tudja hol van a kutyája, de akkor sem csináltak semmit. Neki kellett elmennie és visszaszereznie a kutyáját, ami nem volt könnyű.
2012. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ennyit a Rend-őrségről!!!!
2012. júl. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!