Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyök kutyám elöl elakarom...

A kölyök kutyám elöl elakarom venni az ételt vagy csak nyúlok felé iszonyatosan nagyon morog rám. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Normális, de nagyon veszélyes, mert ha nagy lesz nem csak mrogni fog, hanem meg is kap téged, vagy más kutyákat.


Próbáld meg sokx elvenni tőle, ha morog csúnyán kiabálj rá, és rángasd meg a grabancát. Utána, ha már nem morog dícsérd meg és add oda a tálat. (nem egy etetés alatt, hanem minden etetés alkalmával, addig amíg már nem morog)

Bár az a legjobb, ha leteszed a tálat és megvárja, amíg te elmész egy másik helységbe és csak akkor kezd el enni.

2009. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
52%
Szia!sajnos ez nem egy normális dolog,a kutyusnak igenis engedni kellene hogy a gazdi akkor nyuljon oda amikor akar.de CSAK a gazdi.idegennél természetszerü lenne.probáld meg a kutyust leültetni néha miközben eszik,utána probáld az ételt elvenni ugy hogy közben a kedvenced ülve marad.ha nem sikerül,probálj valakit segitségül hivni,tegyetek rá porázt,-ne feszüljön!-és ugy probáld meg elvenni elöle,ha harapni akar a segitséged rántsa vissza,és Te szolj rá eröteljesen.
2009. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem tekint falkavezérnek. Ajánlom ezt a könyvet: *****


Olvasd el!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne hagyd, hogy a "fejedre nőjjön". Többször próbáld elvenni előle, ha morog, csapj rá az orrára. Nekünk is ezt csinálta mindkettő, pár nap után simán bármit el lehetett venni tőlük. Sok sikert!
2009. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Tapasztalt kutyás vagyok, nekem is most van egy német juhászom, 3 hós!!! Én mindig azt csináltam, h ha kell ha nem mikor egyett, nyúlkáltam hozzá, és amikor oda asom neki a kaját, akkor előtte ettem én is, hol tuggya ki a vezér!!!!

Nos addig nem csinál semmit amig oda nem adom neki, és ha belenyúlok, netán elveszem a kaját, meg se moccan. Örül, h egyáltalán engedéjeztem neki h egyen. Nálatok nem Te vagy a falkavezér, hanem a kuyta!!!!

2009. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Nem normális. Az ilyen kutyából lesz felnőtt korában megbízhatatlan, aki még a saját gazdáját is megkapja, nem beszélve a kisgyerekekről. Sürgősen ki kell nevelni belőle.


Hasznos link az agresszióról: [link]

2009. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Az is nevelési eszköz, hogy mielőtt enni adsz neki, ültesd le.
2009. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Mielőtt enni kap leültetem(le is ül)párszor csináltam hogy én eszek előbb ez nem igazán zavarta,amikor haza érkezek nem foglalkozok vele 15-20 percig.

Nem gondoltam volna hogy nem tekint falkavezérnek ezek után!De ezek szerint valamit máshogy kell csinálnom!

2009. júl. 16. 17:06
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Úgy egyél előtte, hogy ráteszel az ő kajás táljára egy fóéiát, amikor benne a kajája etetési időben. Tégy olyan kaját a fóliára, amit akutya nem ehet. pl, sajt, csoki. kolbász, rpoi. És kezd el előtte nagyon lassan, jóizűen megenni, és ha nyugodtan végig várja akkor add neki oda!!!

Farkasok is igy csinálják, csak ott a vesét eszi meg először a vezér:)))

Ha ajtón kimész ne ő menjem ki, ő utoljára menjen ki, lépcsővel ugyanez....

Sok sikert

2009. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. júl. 16. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!