Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismer valaki Somogy megyében...

Ismer valaki Somogy megyében kutyaidomárt? (Lent a fontos rész! )

Figyelt kérdés

Már elegem van abból, hogy a kutyám más kutyákkal szemben ilyen vad!!!

Már mindent megpróbáltam, de mindent!!!

Emberekkel nem ilyen...de más kutyákkal iszonyú!!!

Somogy megyében, Marcaliban vagy Marcali közelében keresek valakit, aki ért a kutyákhoz! Fizetnék is...bár nincs sok pénzem!

Teljesen el vagyok keseredve már!!! :( Csak más kutyákhoz kellene vlhogy szoktatni!

Tudom hogy én rontottam el kiskorában azzal, hogy nem szoktattam más kutyákhoz, bár 1 kutyabarátja már akkor is volt!

De nem tudok mit csinálni...nem voltak kutyás ismerőseink! Újak voltunk a városban...most megint elköltöztünk...és megint újak vagyunk! (Marcaliban)

Kérlek benneteket...segítsetek valahogy!



2012. júl. 27. 11:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Kutyaiskolába nem tudom járatni, mert csak Kaposváron van a legközelebb, ezért szeretnék egy olyan kutyatanárt, aki akár le jönne, vagy a környéken lakik!
2012. júl. 27. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Hívd fel a megyében található kutyasulikat, h van-e olyan tanár, aki házhoz megy. Amúgy így elég drága mulatság lesz, és elég nehezen fog működni, mivel a kutyát más kutyák társaságához kéne szoktatni. Ehhez meg egy szocializációs tréning kéne több kutyával.
2012. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de Marcali környékén nem tudom h hol lehet ilyen tréningre menni!
2012. júl. 27. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább Zalaegerszegre menj! Sajnos nem úszod meg, hogy oda kelljen menned, mert ehhez nem csak egy "kutyaidomár" kell, hanem kellenek olyan kutyák is, akik segítségével szocializálni tudják a tiedet. Egy falka kutyát pedig nem fognak neked házhoz vinni és nem is tudnád megfizetni. Szóval neked kell menned és neked is sokat kell tanulnod, hogy megtanuld kezelni a kutyádat. Ez sajnos nem egyalkalmas foglalkozás.


Amúgy Marcaliban is alakulóban van egy kutyaiskola-szerűség, és ha minden összejön akkor Zalaegerszegről fognak menni az oktatók tanfolyamot tartani. De neked most az se lenne jó, mert előbb rendbe kell rakni a kutyádat és csak utána lehet beengedni más kutyák közé egy tanfolyamra.

2012. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kutyás társaság kell, hogy szocializálják a kutyád. Ha más nem megy, ebben az esetben még a bentlakásos képzést is javasolnám (amit egyébként nem szoktam)..
2012. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szolokkal. Ehhez neked kell elvinned a kutyát, szocializálni kell, amihez pedig kutyás társaság, és hozzáértő emberek kellenek.

Ezek hiányában, max terrorizálással tudod elérni, hogy viselkedjen normálisan, de az nem jó se neked, se a kutyának.

Szocializálni kell!

2012. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült már megoldanod?

Esetleg segithetnék, ha még aktuális.

2013. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!