Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyton kiszökik a kutyánk,...

Folyton kiszökik a kutyánk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Ha kinyitjuk a kaput, ő egyből kirohan.


Ha én akarok kimenni, mindig ez van,pedig nagyon figyelek, de nagyon vékony vagyok, 1 pillanat alatt fellök.

Kiszökik, szaladgál fél órát és hazajön. Befogni nem tudjuk, ilyenkor megőrül és nem hallgat ránk.


Amúgy viszik sétálni a többiek naponta, le van mozgatva eléggé. Agyilag is.


2012. júl. 27. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
HA le lenne mozgatva, akkor szudikálna és nem rohanna vakvilágba.
2012. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz, amikor ki akar menni? Mert attól tartók semmit… Fellök? Ez megengedett neki?

Másnál is kimegy, vagy csak nálad? Az biztos, hogy nem vagy kellően domináns vele szemben, ideje lenne kicsit bekeményíteni.

Milyen kutya, és mennyi idős?

2012. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Napi 1,5 óra futás a bátyámmal, 2 óra séta anyukámmal, 1 óra fizikai játék és még 1 kis agytorna a húgommal.


Ennyi nem elég neki??

2012. júl. 27. 12:44
 4/7 A kérdező kommentje:

Bernáthegyi, 2 éves.

Rám sose hallgatott, szerintem nem is fog, de nem szeretek foglalkozni vele, néha megsimogatom és ennyi.

A többieknél is kimenne, de hát őket nem tudja fellökni, csak engem. Rámcsimpaszkodik és én már el is estem.

2012. júl. 27. 12:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem vagyok domináns vele, de nem is tudnám elkezdeni tanítgatni, mert egyből földre lökne.
2012. júl. 27. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekután egy javaslatom van: valaki fogja meg a családból addig, amíg te ki-be közlekedsz. ;) Sajnos, ha nem is akasrsz vele foglalkozni, akkor magától ez nem lesz jobb.
2012. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Arra következtetek, hogy lány vagy, esetleg fiú, csak fiatal. A kutyát elkell kezdeni megnevelni, keresetek meg egy kutyaiskolát. Jót fog tenni, nektek is, és a kutyának is, közös érdeketek. Most lehet ide írni jó tanácsokat, de a legjobb, hogy keresetek egy kutya sulit.

Ebből komoly gondok is lehetnek később, pl. elüti egy autó. Így nem lehet együtt élni egy kutyával, de nem merek ennél jobban belemenni, mert nem láttam a kutyát, és nem ismerem a család tagjait sem, téged sem, ha azt mondom „tépd le a fejét”, lehet benzint öntök a tűzre.

Kutyasuli!

2012. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!