Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan adhatnám be?

Hogyan adhatnám be?

Figyelt kérdés
Van egy szuka kutyám Csini.Sajnos most 5 kiskutyát ellett...És ezt nem bírjuk sem anyagiakkal se idegekkel..És szeretnénk Csinit és négy kiskutyát elpasszolni.Jó helyre szeretnénk őket adni..Állatmenhely megfelelő lenne?

2012. júl. 27. 20:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hogyan adhatnám el?**
2012. júl. 27. 20:36
 2/16 anonim ***** válasza:
Első körben próbáld meg ismerősöket, barátokat megkérdezni, hátha kell nekik. Utána - vannak ingyenes - apróhirdetés. Ha ez sem megy, állatmenhely. De ez csak a végső megoldás legyen, nem túl jó hely egy kiskutyának. Az anyakutyát miért akarod elpasszolni?
2012. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Az biztos, hogy egy menhely a legjobb lehetőség lenne mindegyiknek. Ott ivartalanítják őket és nem kerülnek ilyen helyzetbe.

Nagyon remélem, nem lesz kutyátok. Minek is? Nem is lehet idegekkel bírni a kutyatartást.

2012. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Reggel 8-kor bemegyek a hivatalba és este 7-kor hazajövök..Ha esetleg 5-kor hazaérek akkor készülök a tárgyalásomra vagy ahova kell.mire hazaérek a kert romba..és csak hogy tudd a Csinit is az útszéléről mentettük meg..és én is nagyon sajnálom hogy ez van..de nem igazán tudok tenni ellene..amikor az anyakutya ide került még nem ez az élet volt..akkor még nem voltam polgármester..a kölyköket már próbáltam elajándékozni de nem jött össze..az első válaszoló tanácsait köszönöm
2012. júl. 27. 21:08
 5/16 A kérdező kommentje:
És nagyon-nagyon szeretem mindegyiket ezért akarok neki valami jó helyet.
2012. júl. 27. 21:10
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor az életmódváltozáskor már keresni kellett volna az anyakutyának gazdát. És tüzeléskor elzárni. Ilyen komoly beosztásban lenni feltételez némi ismeretet az állattartásról is.

Fotókat kell csinálni a kicsikről egyenként és a mamáról. Nagyon sok helyen lehet ingyen kutyákat hírdetni. Szépen , fokozatosan mindegyik helyre feltenni őket. Talán a kicsiknek előbb lesz gazdájuk.Ha belefér az anyagiakba, ivartalanítani kellene az anyát. Így őt is talán hamarabb választja valaki.

2012. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Falusi polgármester ész nélkül is lehet az ember...a válaszod köszönöm majd még próbálkozom
2012. júl. 27. 21:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Remélem, nem azért akartok csak négy kiskutyát elpasszolni, mert egyet megtartotok. Ilyen körülmények mellett az nem normális dolog, ráadásul az anyakutyával is kicseszés, hogy lecserélitek egy fiatalabb kiadásra. Legyél felelős állattartó, és akkor már add tovább mindet.
2012. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"szeretnénk Csinit és négy kiskutyát elpasszolni"


Egy polgármester, akinek példát kellene mutatnia a falu lakóinak, hogy írhat le ilyet? Felelős állattartás! Gratulálok!:(

2012. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem újdonság, láttam már én is menhelyen polgármester kutyáját, aki ráadásul kistestű volt és rettentő kedves. De az ország egyik legismertebb menhelyének vezetője is adta le a saját menhelyére a saját gyerekei által megunt kisállatokat. A címek az égvilágon semmit nem jelentenek.
2012. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!