Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 hetes westinek milyen...

13 hetes westinek milyen rágókát vehetek? ( olyanra gondolok, hogy csont vagy a boltban olyan "rágcsát")

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a préselt bőr rágókát ajánlom. Mindenféle alakban lehet kapni, csont formájúra préselt, vagy kiscipő alakra, jómagam a sima ropi alakút preferálom, de ízlés dolga.
2012. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is vettem préselt bőrt pincsi keverékemnek, de élvezetes rágcsálás után fél vagy egy órával kihányta az összeset.

Inkább pedigree rodeo vagy dentastick és hasonló nem márkás cuccokat veszek neki.

2012. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt meg a fogváltás addig csak kifejezetten kölyökkutyáknak valót adjál neki. Fressnapfban vagy Alphazooban például biztos találsz, vagy segítenek választani. (amúgy édes lehet egy 13 hetes westie)
2012. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen az :-)
2012. júl. 29. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!