Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek, ha egy lányon van mit fogni? Nem arra gondolok, hogy kövér, hanem, olyan kis formás, nem az a csont sovány alkat.

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát ennek vannak fokozatai.. El kell találni az ideálist..

A csont sovány nem jó, tehát ilyen értelemben igen szeretjük. A fogás ne a zsíron legyen, hanem a kidolgozott testen, izmon.. (De még az se kell hogy nagyon izmos legyen az illető, csak ne legyen eleresztve..)


(23/F)

KG

(A kérdezők értékeljék a válaszaim)

2009. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképpen legyen mit fogni rajta,de azért ne legyen kövér.

A sovány lányoknak általában a mellük is kisebb,hacsak nem mű,de azt tartogassák a kigyúrt,kopasz,impotens barátjuknak,szóval lányok nem kell halálba fogyózni!


F/33.

2009. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
én 180cm vok és 74kg mégis minden korombeli srác azt mondja rám ,hogy kövér vagyok(.... és más egyéb jelzőkkel illet :( ...)akkor mégsem szeretik ha van mit fogni 1 nőn.
2009. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az h vki h néz ki nem a kilóktól függ ,hanem h mennyi benne a zsir, milyen testalkatú stb. Van nekem 170/80kilós ismerősöm is, és Ses ruhákat hord.. Tiszta izom.. Én 162/62 vagyok és én is edzek és egyáltalán nem vagyok kövér..Sőt..
2009. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
21:44 bocsi a válaszomat a 21:13-asnak irtam nem akartam offolni..
2009. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
A nagyon vékony nők, mint sok model..pfú de rondák, hozzá nem nyúlnék az tuti.Az a legjobb ha van mit fogni.Ha van egy lánynak melle, feneke, combja..Nemtudom miért de a tökéletes testű lányok mind kövérnek gondolják maguk.Haverom szokta mondani:"a modellek csak vállfák, a ruhákat meg majd a nők hordják" abszolút igaza van
2009. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
A mai fiatalokkal az a baj, hogy hiába tetszene nekik 1 olyan lány akin 5-10kg felesleg van és még formás nőies nem merik felválalni a haverok elött.Mert cikinek érzik ,hogy melletük nem 1 kis plázacica sündörög.
2009. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is minden fiú ismerősöm azt mondja hogy jó ha van mit fogni egy lányon. Persze ne legyen 80 kg és 140 cm. Én 164 cm vagyok és 54 kg. Azt mondják hogy most nézek ki jól mert tavaly nyáron 45 kg voltam. Aztán télen egy kicsit összeszedtem magam. De lehet csak azért mondják hogy ne sértődjek meg...:)
2009. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak..Látod..teis azt mondod hogy csak azért mondják mert... :D nem azért mondják... azért mondják mert úgy gondolják..ha nem gondolnák úgy akkor nem mondanának semmit...
2009. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam:):)
2009. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!