Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogy történhetett?

Petrusi kérdése:

Ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés

Olvassátok el az oldal legalján lévő szöveget: [link]

"Leállt a szív, mely értünk dobogott,

Pihen most, mely értünk dolgozott,

Számunkra TE sosem leszel halott, Örökké élni fogsz, mint a csillagok.

Argosz kiképzés közben baleset áldozata lett 2008.12.23.-án

"Hogyan pusztulhat el egy kutya őrző-védő kiképzés közben?


2012. júl. 30. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azt írják, hogy leállt a szíve, akkor szerintem ez egyértelmű:(

Pár éve egy ismerősöm 4 éves kutyájának állt meg a szíve, épp a kutyakiállítás kellős közepén. Semmi előjele nem volt.

2012. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Szegény. :(
2012. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy leállt a szív, ..... - az csak egy idézet. Itt valami más van a dologban, de én se nagyon tudom elképzelni, hogy mi. Szegény kutyus.
2012. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt éppenséggel én sem értem, hogy milyen halálos baleset érheti a kutyát kiképzés közben... De persze sose lehet tudni, a baleset attól baleset, hogy véletlenül történik meg, nem lehet rá számítani, egyszer csak ott van.
2012. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy pl meleg idő, gyenge, vagy rejtetten beteg szív pl. Nem arra kell azonnal gondolni, hogy olyan durva volt a kiképzés, hogy belehalt. Nagyon kevés az a gazda, aki , mielőtt munkára fogja a kutyáját, csináltat neki egy teljes állapot felmérést.Még úgy sem lehet teljesen kimutatni a rejtett szervi elváltozásokat.
2012. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy rosszul feladott kar, egy rossz elvezetés, akár a nyakát is törheti. a dobermannt amugy is hosszu nyaka sérülékennyé teszi.
2012. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is valami rejtett betegségre gondolok, de azt én meg nem úgy mondanám, hogy baleset áldozata lett.
2012. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!