Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 árva kiskutyát találtam,...

2 árva kiskutyát találtam, mit tegyek velük!?

Figyelt kérdés

A minap majdnem elütöttem egy aprócska pici fekete kutyust, visszamentem megnézni és láttam semmi baja (nem mentem gyorsan 30 -al mert kis utcán mentem át)

Ma pedig azt a kiskutyát és 1 testvérét az orvosi rendelő előtt láttam , vittem nekik gyorsan enni , és inni is meg egy dobozt , mert ma nagy vihar lesz!

Mit tegyek ? Hogy segítsek rajtuk ? Nem hozhatom haza őket , mert így is van 4 kutyánk .

Tudtok ajánlani. Vagy ha esetleg kell valakinek ! Somogy megyében lakunk !


2009. júl. 17. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:

ha van közelben menhely, próbáld meg elérni őket, nálunk befogadják de én Pest megyében lakom, kicsit odébb. Az orvosi rendelőben is ha van hely, be szokták fogadni.

És nagyon rendes tőled hogy ennyi mindent megteszel értük. irj majd légyszi hogy mit sikerült.

2009. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, készíts róluk fényképeket, és tedd fel kutyás fórumokra. Például [link]
2009. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Nemrég voltam fent , nem találtam a babákat , pedig ha törik ha szakad haza hoztam volna őket , ahol 4 nek van enni ott 6 nak is , aztán majd keresem volna nekik gazdit,nem hagyhatom őket kint egyedül . Kb 5 hetesek lehetnek.

Leírom hogy volt : Egy család ide költözött 2 utcával arrébb volt egy Malamut keverék kutyájuk gyönyörű volt , csak néha láttam mikor arra mentem ,nagyon sovány volt 5 babája született mind meghagyták , teszem hozzá és nem szégyellem kimondani hogy csoró cigányok voltak . alig 1 méteres láncon volt a kutyus , étlen szomjan kikötve.

Megálltam és megkértem őket tartsák a kutyát "elfogadható " körülmények közt mert fel fogom jelenteni őket .

Meg is tettem , kiküldtem a helyi állatorvost , akivel elküldettem 1 Zsák tápot , teszem hozzá hogy Royal Canint amit én is etetek . Majd az orvos is felszólította őket a kutyát tartsák rendben , erre a kutyát agyon lövették :(((( 2 picit elvittek 1 nem tudom hova tűnt , 2 pedig kidobtak a rendelő előtt , most keressük őket , de nem találjuk !!!

És mikor szóltak hogy 2 pici kutya van a rendelő előtt (minden állatos ügyben nekem szól a városban mindenki ) , 2 hétig szoptattam 2 hetes nyuszibabákat .

Én vagyok az állatok őrangyala pár ember szerint.

Azonnal felmentem és vittem nekik enni-inni dobozt stb...

Már bánom hogy nem hoztam el őket azonnal . De a párom azt mondta nem akarja hogy haza hozzam őket , mert ha megszeretjük őket nehéz lesz az elválás . :S

Mindegy ezért ott hagytam őket és megígértem nekik hogy vissza megyek hozzájuk , és jobb lesz nekik.

De nem találok őket , holnap újból felmegyek és végig kérdezek mindenkit nem e látták őket , ha igen kinél vannak . 1 nek már találtam biztos gazdit , aki élete végéig szeretni fogja ez 100% , a másiknak is találtam már , csak őt Görgetegre kellet volna bevinnem .

Mindegy , szurkoljatok nekem hogy megtaláljam őket holnap és hogy jó életük legyen !

Még egyszer köszönöm hogy írtatok . Megírom majd hogy mi lett a babákkal.

2009. júl. 17. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
szoritok hogy meglegyenek a babák én is nagyon szeretem az állatokat és most lett elaltatva a 12 éves Rottweilerem akit nagyon szerettem mert 2 éves korom óta vele együtt élek :'( ugy h nagyon drkkolok hogy megleyenek a kutyusok (:
2009. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Nagyon jó híreim vannak a 2 babáról!

Tegnap este olyan 8 óra fele , nem bírtam magammal és nekivágtam a picik keresésének , 1 ügyeletes orvos kint volt megkérdeztem hol vannak .

Megmutatta nekem el voltak bújva . De haza sem kellet hoznom egyiket sem , mert a szomszéd házban lévő Ilka néninek a napokban ment el a kutyusa aki 13 éves volt és nagyon szeretjük egymást , átmentem megkérdezni hogy nem kell e neki valamelyik baba , azt mondta még nem mert nem dolgozta fel a Benike halálát. Mondtam neki legalább nézze meg őket és úgy döntsön , mikor meglátta a kis vöröst abban a pillanatban azt mondta , jaj ne vidd el mert ez a kutyus nekem bizony kell , és szeretni fogom nagyon . A feketét pedig egy arra sétáló család fogadta be azt mondta nincsen kutyusuk , mert nem tudtak venni , annyira megtetszett nekik hogy elvitték , megígérték hogy mindent megadnak neki , és jó helye lesz.

Megadták a címüket , telefonszámukat és megígérték hogy ivartalanítani fogják a picit . Ahogy Ilka néni is mondta . Nagyon boldog vagyok . Majd rakok be róluk képeket .

Örülök hogy nem kellet menhelyre adnom őket , csak azt bánom hogy a másik 1 babát nem tudom hova tűnt el , mert 5 volt 2 őt elvitt egy néni , mert azt mondta kell neki 1 kis szürkét nem tudom hova tűnt.

Köszönöm hogy írtatok!

2009. júl. 18. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Hali! nagyon rörülök hogy meglettek a kutyák :D És szerintem nem kell aggódni a kis szürke kutus miat, mert amilyen édesek a babakutyák biztos befogadta valaki :D (az elaltatott rottweileres gyerek voltam xD )
2009. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Remélem hogy jó helyen van ő is!
2009. júl. 20. 08:46
 8/9 anonim ***** válasza:
én is :) (rottweileres)
2009. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(FBCX
2009. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!