Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák bőre fogyás után lóg?

A kutyák bőre fogyás után lóg?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves yorkim és 1 hónapja 5,5 kg volt mert nem nagyon mozgott meg sokat evett, és hát szégyellem, de nem nagyon foglalkoztunk a kövérség megelőzésével. De június közepén elkezdtem hordani sétálni és a zsíros konzervkaja helyett egészséges ételeket, husokat, zöldséget, tojást adtam neki, és tegnap mértem, hogy már csak 4,7 kg. Jobb a közérzete, rohangál, játszik és már fel tud újra ugrani az ágyra, meg persze látszik is a fogyás. :D De így a nyakán meg a hátán mintha meg lenne ereszkedve a bőr és ilyen hurkás vagy nem is tudom hogy hívják az ilyet..olyasmi mint a sharpei bőre. Ez lehet a fogyástól? Vissza fog majd húzódni vagy mit lehet tenni vele?
2012. júl. 30. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire hasonlít az emberi bőrre, úgy értem ha egy ember fokozatosan fogy le, akkor a bőre is fokozatosan húzódik vissza.... ha hirtelen fogy, akkor a bőre lógós marad.
2012. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is így járt, hogy meghízott, mert külföldön voltam és nem tudtam sajnos magammal vinni, és szüleim igaz vitték sétálni de nem nagy távokra, és sok kaját kapott. Már egy jó ideje kivan mérve a kajája pontosan, és sokat sétálunk futunk, fogyott is rendesen, de nagyon lóg a bőre, a hasánál látszik a legjobban. Szerintem ez már így fog maradni.
2012. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!