Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás kislánynak?

Ivartalanítás kislánynak?

Figyelt kérdés
Van egy keverék kislány kutya akit találtunk elég rossz bőrben és hazahoztuk. Szeretném ivartalaníttatni is,ezzel kapcsolatban kérdezem,hogy meddig tart egy ilyen műtét? Kb egy óra? Mennyi ideig tart a lábadozás (bár ez gondolom erőnléttől függ)? Stb. Kisebb testű hölgyről van szó. Úgy olvastam,hogy olyan 30ezer körül van, Jól tudom? Vidéken lakom nem kérdeztem meg az oltásainál a dokit, de ezt ugye itt is elvégzik? Vagy be kell vinnem Pestre? (kb.30km-re lakom,szóval nem lenn egetverő gond).ELőre is köszönöm.

2012. júl. 30. 16:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm, de hát szerintem ez a normális,hiszen aki szereti a kutyáit (elvileg azért "tartja") annak ez természetes. Sajnos elég sok rossz példát látni, és a szívem szakad meg... de remélem ez a statisztika nem romlik tovább.:)
2012. júl. 30. 18:07
 12/15 diagnostic ***** válasza:
Az én kutyám összesen 3 órát volt a dokinál, utána saját lábán jött el onnan. Természetesen kába volt még,de elég jól volt. Viszont aznap,meg még másnap is nagyon-nagyon óvatosan mozgott,séta alatt csak totyogott,és csak annyit sétált,amennyit nagyon muszáj volt. 10 napig kíméő életmódot folytatott,utána ment minden tovább,ahogy addig. 20 ezret fizettem érte
2012. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Hovarju ***** válasza:

A zöld zebrások mindig tartanak ivartalanítási akciókat, most is van nekik. Keress rá, és válassz egyet a közeledben levő dokik közül.

Én 2 éve 20000 Ft ot fizettem egy 20ks szuka kutya műtétéért.

Reggel 9-re vittem a rendelőbe. Azt mondták, hogy maga a műtét kb.1 óra, de csak akkor adják vissza a kutyát, ha teljesen felébredt. Délután 5 felé mentem érte. A saját lábán jött elém, csak gallér volt rajta. Két nap múlva vittem ellenőrzésre, és 10 nap múlva varratszedésre.

Szerencsére semmi baja sem volt. Már másnap rohangált és labdázott volna, de varratszedésig csak pórázon sétáltattam. Varratszedés után 2 héttel viszont már frizbiztem vele.

2012. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pécsett áprilisban ivartalanítattam a 27 kilós kutyámat 23ezerért. Dél körül vittük be és záráskor, ötre mentünk érte. Este már kikéretőzött a kertbe, mert egy hölgy ugye a szobában nem mehet ki. Kicsit támolygott, de kiment a saját lábán. Másnak már szépen, de megfontoltan mozgott, két napra rá kutya baja sem volt, az első sebkontrollra gyalog mentünk. Igaz elég stramm fajta, mert szerdán elütötte egy autó, belső vérzése lett, de csütörtökön már futkározott kicsit, péntekre már le se lehetett lőni.
2012. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a zöld zebrát pedig meg fogom nézni!:)
2012. júl. 31. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!