Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet feljelenteni állator...

Hol lehet feljelenteni állatorovost gyilkosságért?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 kutyámat is megölte.4 évvel ezelőtt az egyiknek hereműtétje volt,rá 3 napra meghalt.Akkor azt hazudta,hogy biztos valami vírust kapott,felnyalt valamit az utcán-pedig az a kutyám volt pont az,aki soha nem nyalt fel semmit és ez egészen biztos!Akkor még valahogy hittünk neki-mondván,esetleg egy kutyától kapta el.

Most viszont meghalt a másik kutyánk is-fogműtét után,szintén rá 3 napra.Agykontrollban mergkérdeztem,mi történt,és az jött be,az igazság az,hogy valami ijnekciót adott be neki.

Olyan szervezet kellene,akik váratlanul mennek ki hozzá,hogy lebuktassák.



2012. júl. 31. 08:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Agykontrollban megkérdeztem - LOL
2012. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sajnos ideges vagyok,ezért gépeltem félre ezt a szót.De nem ez volt a lényeg.
2012. júl. 31. 08:10
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Ezt szerintem te sem gondoltad komolyan!!
2012. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ezt a feltételezést így nem fogod tudni rábizonyítani és ha a rendőrségre bemégy még ki is nevetnek, pláne, ha az agykontrollos feltételezésed is elmeséled.
2012. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Egy ilyen feltételezett gyilkosság után ismét hozzá vitted az állatod? Gratulálok.

Amúgy meg lehet véletlen volt.Én állatorvosnak készülök és csak néztem a kérdésednél. Ilyet nem csinál ok nélkül egy orvos.

19/L

2012. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mint írtam,nem az agykontroll volt a mondandómban a lényeg-aki ezért jön ide felirkálni,sürgősen lépjen ki.Több kutya is veszélyben van,ha nem értenétek.
2012. júl. 31. 08:17
 7/25 A kérdező kommentje:
Sajnos,mint írtam,4 év után jöttem rá,mert sunyi módon műtéteknél adja be a gyógyszert.Egyébként meg folyton cigányozik,és elég agresszív stílusa van-gondolom ezért öldökli a telepünkön a kutyákat.
2012. júl. 31. 08:20
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem nagyon tudom, hogy a feltételezésen nevessek vagy sírjak... a gonosz, gyilkos állatorvos, aki sátáni vigyorral és injekcióval lopakodik és szörnyű fehér palástjában kutyákat öl, és a paraharcos, aki lemegy agykontrollba, és felderíti a bűntényt. Sajnos eldőlt, illetlenül röhögök a munkahelyemen és nem tudom abbahagyni... ))))
2012. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Azt ugye tudod, hogy nincs olyan bűncselekmény, hogy gyilkosság? Emberölés van, azt meg nyilván nem meríti ki ez az ügy. Ráadásul csak feltételezéseid vannak, semmi bizonyíték. Indokolatlanul kioltani egy állat életét, azt hiszem ez az állatvédelmi törvény szabályaiba ütközik és annyi a szankciója, hogy bírságot kéne fizetnie, már persze ha lenne rá bizonyíték. Így semmi esélyed, gondolod egy állatorvos nem tudja kimagyarázni a dolgot? Ettől még elképzelhető, hogy igazad van, de nem tudsz tenni semmit.

Egyébként én is ismertem ilyen állatorvost, egy nyár alatt az egész utcánkban minden portánál legalább egy állattal "végzett", a mi kutyánkat is megvizsgálta és azt mondta egy hét és rendbejön, másnap reggelre meghalt. Egyszerűen csak béna volt, el is zavarták a faluból.

2012. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha már pár éve is rossz tapasztalatod volt ezzel az orvossal, akkor nem értem miért nem keresel helyette másikat? Felboncoltattada kutyát? kimutatta a vizsgálat, hogy méreg lett a szervezetébe juttatva? ha ezek nincsenek meg, akkor felesleges köröket futsz le. és még rágalmazásért, hitelrontásért a doki be is perel a végén.
2012. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!