Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának lehet identitás...

Egy kutyának lehet identitás zavara?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel, mert néha úgy érzem, hogy a szuka kutyám egyáltalán nem úgy viselkedik, mint egy szuka. Persze lehet, hogy hülyeség, de ha az akkor is érdekel.:D

#kutya #szuka #nemi identitás zavar
2012. júl. 31. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
nagyon jó kérdés...!nekem két hímkutyám van és néha láttam h megpróbálnak kamatyolni de azt mondták h ez náluk normális
2012. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A két kan kutya a dominanciáját próbálja kifejezni egymással szemben... Nem b*zik... Miért tart az ember két kan kutyát ha nem tud semmit a viselkedésükről?
2012. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja nekem is meséltek már kan kutyákról ilyeneket, azt mondják h okés, de szukáról még nem nagyon hallottam ilyesmit
2012. júl. 31. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
csak mert a fehér váladékot látva az ember félreértheti a dolgokat de azért van a gyak.kérd. h ezek tisztázódjanak.
2012. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Embereknél is van ilyen. Nézd meg ezeket a mostani nőket... Hát szánalom, komolyan mondom.
2012. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és 2-es az identitás zavar nem egyenlő a szexuális orientációval. Csak hogy tiszta legyen a dolog.
2012. júl. 31. 23:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Na jó nem értem miért kell ezzel jönni. Nem ezt kérdeztem, de úgy tűnik, hogy némely homofób annyira látens hogy ebből is ezt hozza ki, és az emberek panaszkodnak...
2012. júl. 31. 23:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lehetne a szuka is domináns..NE hagyd neki semmiképp! Múltkor csaj is mesélte hogy a pincsije szuka,állandóan hágja a maciját meg a lábát,meg a másik kutyáját..hiába mondtam neki hogy pofátlan vele szemben,meg dominál nem hitte el..
2012. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okés értem. Köszi ő is kb ezt csinálja. Ennek semmi köze hozza, vagy nem sok, de az normális h sétáltatás közben kb percenként megáll pisilni, és van hogy nem is pisil, vagy csak egy-két cseppet. Vagy ezzel területet jelöl meg? V mi?
2012. júl. 31. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szuka kutyák is szoktak jelölgetni, többségük megemeli a lábát ilyenkor. Többek közt az enyém is, aki amúgy egyáltalán nem domináns.
2012. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!