Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 biléta + a gravírozás kb...

2 biléta + a gravírozás kb mennyibe kerül? (2 kistestű kutyusnak )

Figyelt kérdés

Szeretnénk csináltatni,mert múltkor is pl majdnem elmentek kirohantak a panelházakat körülvevő udvarból, az én kutyám nem olyan egyszer se ment még el a 9 év alatt,de követte a másikat aki 1 éves,szerencsére a hívásra a kutyám vissza futott és akkor vele jött a másik is..szerencsére az az utca nem forgalmas..

ezek után még annyi figyelem lesz rajtuk,de ez adott egy löketett hogy bilétát csináljak nekik..


ezek lennének rá írva:

kutya neve,telefon szám esetleg lakcím..

így mennyibe kerül??


jövőre bechipeltetjük őket mert kötelező,de a bilétát egyből látják és azonnal tudnának értesíteni..


köszönöm a válaszokat!! :)


2012. aug. 1. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

500Ft-ért csináltattam egy férfival, vaterán találtam a hirdetését, nagyon szépen dolgozik.

Ő az:

[link]

2012. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább olyan nyakörv kéne amin van egy ilyen kis doboz amiben egy papír és arra rá lehet írni a kutya nevét, telefonszámot, lakcímet, és egyéb tudnivalókat.

Szerintem ez sokkal praktikusabb, mert pl. egy esetleges telefonszám, lakcím változásnál újra kéne gravíroztatni egy másik bilétát.

2012. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

még a szüleimmel élek nyilván ezt a címet adnám meg,de innen már csak akkor költöznénk/költöznének el ha megnyerjük a lottót :D


mondjuk ezen én is gondolkodtam,hogy mi van ha vmi cserélődik, de pár évig(4-5) tuti ez marad,a teló számomat nem hiszem hogy változtatnám...

2012. aug. 1. 10:50
 4/7 A kérdező kommentje:

első:

köszi megnézem! :)

2012. aug. 1. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Első: Köszi, ez nekem is jól fog jönni.


Idáig kiállításokon graviroztattam, ott 1500-ért szokták. Név + telefonszám.

De fogyoeszköz .. minden évben elhagyjuk. (Az utolsót ugy hogy még a nyakörvét sem találom amin rajta volt ..)

2012. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D


szerintem mi is fogunk innen rendelni,jó árban van :)

és tényleg szépeket csinál!!


mivel mi panelban lakunk nincs rajtuk állandóan a nyakörv,de ha kirándulunk,sétálunk vagy rokonoknál vagyunk ahol kertes ház van mindig rajtuk van természetesen a nyakörv!!

2012. aug. 1. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Párom szokott gravírozni

0-20 karakterig 400

20-40 karakterig 750

40-60 karakter 1500

60 felett megegyezés szerint.

(a gravírozandó tárgyat viszont a vevőnek kell hoznia.

Egyébként itt békés és csongrád megyében 100ft felett van a betűnkénti ár.

2012. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!