Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyára szoktak...

Kistestű kutyára szoktak haltit rakni? (mert én raknék, többi lent)

Figyelt kérdés

van egy havanese kutyánk aki ha kerítés mögött kutyát lát örjöng,ha nagytestű kutyát lát akkor is, hiába szólunk rá és rántunk a pórázon nem hagyja abba és hát eléggé agresszívnak tűnik ilyenkor,pedig nem az :S kicsi korában minden kutyához oda engedtük kicsihez nagyhoz,de vmiért kialakult benne a nagy kutyák íránti "utálat" vagy nem tudom, amikor kicsi volt egy Staffordshire terrier volt a legjobb haverja de már vele nem találkozunk, most meg egy mopsz ,a kistestű kutyákkal nagyon jól elvan ,de a tőle nagyobbakat ugatja..

arra gondoltunk hogy a haltitől kicsit engedelmesebb lenne ilyenkor,a másik kistestű kutyánknak elég sokat segített a halti, pár hónapig használtam azóta minden rendben van vele,már akkor is sokan szóltak hogy merem egy kistestű kutyára rárakni,de az rég volt, most is így néznének ránk?


2012. júl. 30. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baja, sokan azt hiszik, hogy pofaszorító:-)

ha másképpen nem megy a nevelés akkor tedd rá nyugodtan!

A megállós ültetős módszer sem működik?

2012. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, ilyenkor hiába mondunk bármit is mintha vmit bekapcsoltak volna és sehogy nem lehet leállítani, próbáltuk azt hogy rávertünk a seggére de nem erősen de akkor se hagyta abba, a másik kutyánknál be válik az ültetős módszer mert ő nem hergeli fel magát azonnal vagyis nem hagyom,de a havanese-nél pedig semmi, előjel nélkül már rángatja a pórázt és ugat veszettül ha meglát egy nagy kutyát..azért gondoltam,hogy úgy is van haltink kipróbáljuk rajta is..kutyasulira nincs pénzünk mert különben elvittük volna őt is meg a másik kutyánkat is , de csak jövőre fogok dolgozni és akkor teszek félre kutyasulira..
2012. júl. 30. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!