Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kötelező mindenkinek...

Miért kötelező mindenkinek szeretnie a kutyákat és tartani őket?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy régi osztályátrsammal, épp kutyát sétáltatott. Kérdezte, hogy én milyen gyakran viszem sétálni a kutyánkat, mondtam, hogy soha, mert nem szeretem őket.

Erre szinte önkívületi állapotba került, hogy én milyen egy aljas vagyok, hogy szerencsétlen kutyát nem viszem sétálni (az nem érdekelte, hogy a család többi tagja viszi...), meg hogy hogy bírom ki, hogy ne foglalkozzak vele, meg milyen ember vagyok, hogy nem szeretem őket...


Most ez tényleg így lenne? Nem szeretem a kutyákat, de amúgy imádom az állatokat, vannak is cicáim, nyuszijaim.


2012. aug. 1. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem így van, ez buta kérdés, te sem gondolhatod komolyan.


van, aki sétáltatja, másé nálatok a kutya, pont. nem kell vele foglalkozni :)

2012. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Múltkor is lehordtak többen egy kérdésnél, hogy milyen idióta vagyok, hogy nem szeretem őket.


Már lassan elhiszem, annyian mondták már. Pedig nem reklámozom, és nem is utálom őket, nem bántom őket.. Csak nem szeretem őket, semlegesek nekem.

2012. aug. 1. 12:19
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg azt is írták, hogy attól, hogy nem az én kutyám, még a családé, és kötelező (????) foglalkoznom vele..
2012. aug. 1. 12:19
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem kötelező szeretni és tartani sem!!


én a macskákat nem szeretem nem is tartanék soha,inkább kutyás vagyok,ezért én ugyan úgy nem nézek le senkit amiért nem szereti a kutyákat, max nem tudok róluk beszélni, egyik oszt.társam se szereti a kutyákat, még is elég jól elszoktam vele beszélgetni csak tudom,hogy ha vmit mondok a kutyákról vagy a sajátomról rohadtul lesz.arja..ezért én nem is beszélek róluk,neki is macskája van ő meg tudja hogy én nem szeretem a macskákat,ezért nem is beszél róluk.. :)


de azért azokat az embereket jobban kedvelem akik szintén tudnak beszélni a kutyájukról vagy meghallgatnak..mivel imádom őket és nekem örömet okoz hogy foglalkozhatok vele meg sétáltathatom,mert ez kikapcsol, de vkinek ez nem okoz örömet..ez van..senki sem egyforma..

2012. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hogy veled mik történnek. Mondom én, hogy nincsenek barátaid....!:D
2012. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

H valaki nem szereti a kutyákat, ne tartson, ennyi. Nem kell ragozni. Én nem vagyok oda a macskákért, épp ezért nincs is.

De ha Te nem szereted a kutyákat, akkor már csak azt nem értem, hogy miért irogatsz a kutyás rovatba? (ez nem bántás lenne, hanem tényleg érdekel)

2012. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te is tudod hogy ez hülyeség, mindenki azt az állatot szereti, amelyiket szereti, és pont. Nem kötelező, csak vannak olyan emberek akik sötétek ahhoz hogy felfogják ezt. Pont az ellentétei azoknak akik szerint a nyúl ketrecbe a kutya udvarra való, és nem érdemes vele foglalkozni, nem kell szeretni. Az ilyenek, mindkét véglet, totálisan megrögzötten kitartanak az álláspontjuk mellett, nem érdemes velük leállni vitatkozni.
2012. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem is írtam még ki kutyás kérdést, de mindegy.


De ezt, hogy nem mindenki egyforma, ezek az elvakult kutyafanatikusok miért nem értik meg?


Nem álltam le vele vitatkozni, meghallgattam a mondanivalóját, majd továbbmentem. Csak bogarat ültetett a fülembe. Meg volt itt múltkor egy kérdés, hogy van-e itt valaki, aki nem szereti őket. Én írtam, erre le lettem oltva, hogy milyen ember vagyok, meg hogy embernek hiszem-e magam (???)

2012. aug. 1. 12:29
 10/14 A kérdező kommentje:
6. válaszoló, nem tudom miről beszélsz, de a barátaim köszi megvannak.
2012. aug. 1. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!