Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék tápot váltani,...

Szeretnék tápot váltani, melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos rottweilerem Acana Large Breedet kap, de nem igazán szereti. Szeretnék másmilyen tápot adni neki,de maradnék az Acanánál,vagy az Orijennél, bár az Orijent túl erősnek tartom, és az állatorvosom szerint kicsit fehérjeérzékeny a a kutyám, szal nem jó ha sokat tartalmaz a táp. Szerintetek szeretni fogja az Acana Pacificát? jó az egy kiskutyának? Vagy mit ajánlotok még?
2009. júl. 18. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A halas tápokat általában nagyon szokták szeretni a kutyák, az enyémek is oda vannak érte. A Pacificára azt írják, hogy bármely életszakaszban jó, úgyhogy szerintem megpróbálhatod.
2009. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a Pacificát ajánlom ez egy nagyon jó hypoallergén táp, az én kutyám is ezt eszi és nagyon imádja. Szerintem próbáljátok ki, meg annyira érződik a tápon a halnak az "illata" hogy hihetetlen, más tápokon meg szinte semmi, csak a gabona.
2009. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobbat adod neki, de ha nem ízlik. Akkor kérdezd meg a tenyésztőt, akitől vetted, hogy ő mit adott neki(k), és mit ajánl, te mit adj neki.
2009. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a pacifica nem hypoallergén táp.
2010. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11:04-es az acana pacifica márpedig hipoalergén táp -.-"
2010. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem az, nem kell ilyen jeleket rakni te nagyon okos.

a hippoallergén azt jelenti, h egy fajta szénhidrát, és egy fajta fehérje van a tápban. pl. acana lamb&apple.

a pacificában sokféle van. kicsit olvass utána mielőtt butaságokat beszélsz,és félretájékoztatsz embereket.

2010. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem! Akkor nemcsak én tájékoztatom fére a kérdezőt hanem maga az acana cég....., mivel hipoallergénként van feltüntetve, (lásd a honlapot)!
2010. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

megnéztem, de csak most látom, h tényleg az van feltüntetve.

akkor nem értem...:S számomra érdekes, mert több fajta fehérjéből áll:S vagy lehet a halat egy fehérjének veszik.

mert anno az orijent kérdezték és mondták h a 6hal nem hipoallergén. de abban is csak hal van.

na mindegy, ezen nem fogunk összeveszni, én am sem etetek azzal.

személy szerint a lamb&apple-t próbáltuk, de kiderült h nem is allergiás a kutyusunk, így visszaváltunk orijen 6halra.

2010. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen valószínű egy fehérjének veszik a halat, én régen pacifikával etettem, meg is voltam vele elégedve de mostmár nagyobb tételekben rendelek tápot, így az adult árban jobban megéri. Na jó akkor végleg lezártuk ezt a hipoallergénes témát :)
2010. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!