Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlotok?

Milyen kutyust ajánlotok?

Figyelt kérdés
kutyát szeretnénk amit ritkán kell fürdetni akkor kicsi ápolást igényel nagyon aranyos okos és kicsi olyasmi minnt egy westie vagy hasonló én ezért is gondolkodtam a westien a bichonon meg ilyeneken kérek ajánlásokat olyan az életstílusunk hogy van egy kertes házunk közepes nagyságú udvarral én még iskolába járok szóval addig el legyen egyedül az udvaron vagy nagyimmal
2012. aug. 1. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

shih tzu

:)

2012. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de cuki csk a szőrét kicsire kell nyírni
2012. aug. 1. 18:16
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem pont megtaláltad azt a 2őt amelyiknekek a legtőbb ápolás kell.. :D
2012. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hupps
2012. aug. 1. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:

mennyit sétáltatnád? Ugye tudod hogy egy udvar nem megfelelő egy kutyának kell neki a szagok/ismerkedés/szocializáció?

Ha ezeket teljesíted én Uszkárt ajánlom,jó idős emberek mellé és intelligens nagyon. 4 méretben tudod megvásárolni,tenyésztőtől!

2012. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jah és természetesen a fent említett és az általam említett kutyák is társaságiak,tehát nem kerti kutyák,kinti-benti tartásra alkalmasak.
2012. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
persze hát naponta vinném sételni 1-2 órát attól függ menyit szeretne
2012. aug. 1. 18:46
 8/15 A kérdező kommentje:
esetleg spániel? nem baj ha a szőrét naponta kell fésülni
2012. aug. 1. 18:46
 9/15 anonim ***** válasza:

akkor rendben,megfelelő lenne az uszkár is,cavalier bár őt fésülni azért kell de napi 10 perc erre gondolom nem olyan megterhelő. Bichon fajtát választasz annak több törődés kell a szőrének kozmetikázás miatt,mert az havonta nem árt nekik. De előnye nekik és az uszkároknak is hogy nem vedlenek egyáltalán.

De mondom egyik sem kerti kutya,tehát lakásba is bejárása lehessen.

2012. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Spánielek azért makacsabb,önfejű kutyák tudnak lenni,elég nagy a mozgásigényük is szóval első kutyának nem ajánalanám,ha első lenne.
2012. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!