Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chipeztetni szeretném a...

Chipeztetni szeretném a kutyám! Hol érdemes?

Figyelt kérdés
Miskolci vagyok és chipeztetni szeretnék egy tacskót és egy pulit.Melyik állatorvosnál érdemes ezt megtenni?Mennyibe kerülne kb.?Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 2. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Igazából bármelyik dokinál érdemes, amelyik megcsinálhatja.


Én személy szerint a népkertiben voltam, mivel az nekem közel van, oda gyalog eljutok a kutyával. Amikor én csináltattam volt egy olyan akció, h ha akkor kap egy oltást is a kutya, akkor 4ezer valamennyi. Pont mentünk kombira, így összevontam a kettőt. Amúgy hétezer valamennyi lett volna.


Viszont az új szabályozás szerint a chipért és a regisztrációért max 3500 Ft kérhető. Hogy ezt ki tartja be és ki nem...?Na az jó kérdés.

2012. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én Somogy megyei vagyok, és éppen most kérdeztem rá az állatorvosunknál. 4000 ft-ért vállalja.
2012. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A mikrochip beültetésének ára rendelőnként igen változó, függ a beültetett mikrochip típusától és árától. Ezenkívül az adott rendelő általános szolgáltatási díjaitól és a regisztrációs díjtól. Általában 3-5000 Ftkörül lesz az ára (többen a 3500Ft-os összeget tartják mérvadónak).


Így volt a cikkben, a kutyával nyaralunk, hu.n

2012. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Augusztus 1-től maximalizálva van az ár amit a doki elkérhet érte, ez 3500 Ft, regisztrációval együtt.
2012. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem jól tudjátok! 5000 a maximum.a 3500 az ajánlott.
2012. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
utolsónak kicsit rosszul értelmezel! Szó szerint úgy szól, hogy LEGFELJEBB 3500.- az nálam a maximumot jelenti!
2012. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És hogy ültetikbe?Elaltatják vagy nem?
2012. aug. 2. 12:31
 8/17 anonim ***** válasza:

idézet:

(2) Az adatbázisba való regisztrációért e törvény végrehajtására kiadott jogszabályban meghatározott díjat kell fizetni, mely díj az adatbázis működtetőjének a bevétele. Az eb transzponderrel történő megjelöléséért legfeljebb 3500 Ft összeg kérhető az állat tartójától, amely magában foglalja a transzponder árát, a beültetés díját és az adatbázisba való regisztráció díját.


nem altatják el, 1 perc alatt beleteszik a kutyába :-)

2012. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem altatják. Tűvel beszúrják, mint egy injekció.

Nézd itt 4000 forint, nagyon kedvesek, hozzáértőek. Mi ide járunk oltásra.

[link]

2012. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy oltás az egész, csak egy icipicivel vastagabb a tű. A kutya észre se veszi.
2012. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!