Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes etetni ezzel?

Érdemes etetni ezzel?

Figyelt kérdés
1 éves kutyámnak megtudnánk venni az acanat és az orijent,vagy elég lenne neki Brit/brit care vagy valami olcsóbb kutyatáp?
2012. júl. 21. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

ha megtudnátok venni az Acanát akkor próbáljátok ki,hogy jó e a kutyának, ha nem jó akkor menni fog a hasa vagy le fog fogyni stb de ha beválik akkor etess vele ,mert nagyon jó táp..

de a Brit/Brit Care-t is megnézheted,lehet ,hogy az a jó,szerintem mindegyikből vegyel pár kg-t és nézd meg,hogy jó e a kutyának..ha viszont mindegyik jó akkor pedig azt vedd meg amelyiket akarod,bár az acana jobb minőségű, én etettem brit care-rel és megvoltam vele elégedve 100%-san, most acana bárányossal etetek de csak azért,mert a brit care-t rendelni kell és nem tudunk egész nap itthon lenni, acanát meg itt a környéken lehet kapni :)

2012. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem az orina és az acana annyira nem szimpi, bár tuti jó tápok, de nekem a fehérjetartalommal van bajom. az összetétel nem túl különböző, az orijennek mégis sokkal magasabb... nekem fura. ennyi pénzért én a taste of the wildot ajánlom, az szupi. olcsóbbak közül meg a nutragold, illetve a brit care.
2012. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!