Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás kutyának (baromfi)...

Allergiás kutyának (baromfi) táp vagy főzés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
főzés a tápban tul sok fölösleges dolog van (adalékanyagok)
2012. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is allergiás de nem csak cs. fehérjére hanem szója és színezék is. Én főzni nem tudok neki mert mindentől fosik még a rizstől is tehát olyan tápot kap ami ezektől mentes!
2012. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelyik számodra megoldható. Lehet kapni hipoallergén, baromfimentes tápokat amik ráadásul gabonamentesek is (max rizs van bennük). De te is összeállíthatod neki a kajáját. Hogy Nektek melyik lenne a jobb azt neked kell eldönteni. Van e elég időd, hogy főzz rá minden alkalommal, be tudod e szerezni a megfelelő minőségű hozzávalókat, anyagilag ezt megengedheted e...? Ha lusta vagy és nem szívesen szánsz ilyenekre időt, akkor egyértelműen a táp.
2012. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen fekete-fehéren látni:)

Nekem mondjuk nem allergiás a kutyám, de én is úgy etetem, hogy reggel száraztáp, este főtt kaja. Szerintem ezt Te is simán megoldhatod. A tápban sok fontos dolog van, ráadásul a rágóizmoknak is jó. És nem biztos, hogy mindig lesz időd főzőcskézni, szóval én az arany középútra szavazok.

2012. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!