Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek a tacskók vízbe menni?

Szeretnek a tacskók vízbe menni?

Figyelt kérdés

Ma fogadtam örökbe egy nagyon félős, tacsi keverék 2 éves leányzót. Szegénykém még a hámhoz sincs hozzászokva, így még nem tudtam elvinni sétálni. Itt van a Duna 5 percre, oda szeretném levinni majd (már ha nem fenyeget a vihar), de addig is előre informálódnék.


Bele fog menni a vízbe vagy tacskókra nem jellemző a pancsolás?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. júl. 18. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag egyén függő...
2009. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz.Valameik igen,valameik nem.
2009. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem fajta hanem egyén függő.

Ne sürgesdd, várj pár napot az úszással. Vidd le a partra akar úgyis bele megy - ha nem akkor meg nem.

2009. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem sürgetem, még nem is tudtuk megnézni a vizet az időjárás miatt. Először itthon szoktatjuk hozzá a környezethez, de persze sétálnia is kell és ha már itt az oldal, akkor megkérdeztem... Még bátorodnia kell úgyis :)

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 18. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt tacskóm, sokat jártunk vele a Dunára. Szerette a vizet, amíg leért a lába. Tudott úszni, de nem szeretett. Szerintem nehéz volt neki (rövid lábak, ahhoz képest nagy test). De például imádott csónakázni.
2009. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ neked is :)

Tegnap megismerkedett vele, nem megy bele csak kicsit a mellső mancsaival, de nagyon érdekli, mindig nézi a hajókat :) Még kicsit lejjebb kell mennie a víznek, akkor meglátjuk... :)

2009. júl. 22. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!