Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever gazdik, ez baj?

Golden Retriever gazdik, ez baj?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éves Golden Retriever kanom,néztem a megfelelő súlyt egy könyvben,ami ezt irta: max. 32kg-ig. Na már most az én kutyám 40 kiló.

Ez baj?



2012. aug. 3. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hát lehet kicsit sokat eszik, vagy a nasi a sok...ne hagyd hogy elhízzon.ésszel kell szeretni nem szívből :D
2012. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy átlag. Kövérnek látod a kutyád? Mekkora a marmagassága? Mert ez is számít. Ha átlagon felüli a magassága, akkor a súlya is több. Akkor gond, ha a kutyád normál magasságú, és így nyom 40 kg-t.
2012. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kutyad testfelepitesetol fugg. Ha eros,robosztus alkatu goldened van,eros csontokkal akkor teljesen jo ez a suly. De ha az oldalan a bordait nem erzed akkor lehet picit dundi is. Szerintem mikor mentek legkozelebb az allatorvoahoz kerd meg,hogy nezze meg milyen a testfelepitese a kutyusodnak.


Ami pedig meg nagyon fontos,hogy egy 40 kilos goldennek szerintem kene valamilyen zoldkagylos izuletvedot adnod.

2012. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erős felépítésű.A marmagasságát nem tudom,nem mértem. Azis benne van,hogy ilyen melegbe ő se szívesen futkos.
2012. aug. 5. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 5,5 hós 27kg. A csontozata erős és a testfelépítése eleve mackós (olyanok voltak a felmenők). Felnőtt korára kb 40kg körül lesz. Ez semmiképp nem kövér.
2012. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!