Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szüleimnek van beleszólása...

Szüleimnek van beleszólása abba, hogy szeretnék husky-t tartani?

Figyelt kérdés
Van egy magyar vizslám, őt szüleim tartják el. Viszont a kutyát a saját fizetésemből látnám el.
2012. aug. 4. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:) ha megkérdezhetem:) (mert nekem van egy huskym:)
2012. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
21
2012. aug. 4. 11:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha még a szüleidnél laksz akkor van beleszólásuk szerintem, hiába te tartanád el
2012. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha velük élsz, akkor nyilvánvalóan van. Költözz el, és annyi kutyát tartasz, ahányat akarsz.
2012. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem költözhetek el, ugyanis a ház az enyém
2012. aug. 4. 11:06
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Még szép. Eleve mondjuk el kéne jutni odáig, hogy a magyar vizslád nem a szüleid tartják el, ugynis akkor az nem a tiéd. Arról már nem is beszélve, hogy magadat is illene eltartanod ha dolgozol, de legalább beszállni a költésgekbe.
2012. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem szóló írja,ha még velük laksz akkor igen igen van beleszólásuk..és az se biztos hogy a másik kutyus a vizsla kedvelné az új kutyát.:) (az én kutyám(husky) kicsi korába egy Westie-vel játszott és már az én kutyám 3 éves lett és már bántaná minden kutyát ami a ház elött megy el..de ez tanítás kérdése,és mi annyira nem akartuk hogy jóba legyen kutyákkal:)
2012. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
anyámék akarták a vizslát igazából, miután elpusztult a másik kutya, de a vizsla nem jó, mivel ő családi kutya, a husky legalább nem mindenkié lenne, csak az enyém
2012. aug. 4. 11:07
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Te kicsit el vagy tévedve... ha veszel egy kutyát -akármilyet- egy olyan házhoz, ahol többen élnek, akkor az a kutya mindenkié lesz, a család része. Nem is lehet máshogy, mert azt a kutyát mindenkinek nevelni kell, különben csak neveletlen féreg lesz belőle, márpedig ha nevelik, máris van egy kapcsolatuk vele.
2012. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
de nem, ugyanis más terveim vannak és nem kell, hogy belekotnyeleskedjenek, különben meg szüleimnek annyi a kutyatartás, hogy van 20 méteres kert és egész nap a kutya fekszik, gyakorlatilag a husky velem kutyasuliba járna és be lenne szoktatva a szobámba, alig érintkezne a család többi tagjával
2012. aug. 4. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!