Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mindig nem kaptam törzskön...

Még mindig nem kaptam törzskönyvet. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A kutyám négy hónapos.Kifizettem a nem kevés törzskönyves árát a kutyusnak, akkor a Meoéra hivatkozva, azt mondta a tenyésztő, hogy nincs most törzskönyv kiadás, kértem alombejelentőt, azt mondta h még azt sem nem tudja megmutatni, mert nem tudja elküldeni a meoe kavalkád miatt.elég megbízhatónak tűnt, gondoltam hamarosan küldi.Ez volt májusban.Felhívtuk június végén még mindig a meoéra hivatkozott.Már kezdek begurulni, így felhívtam a meoét, mondta h tényleg nincs törzskönyvezés, de 2 héten belül lesz.Augusztus van de még mindig semmi hír a törzskönyvről.Ilyenkor mit lehet tenni??Már nagyon bosszant.
2012. aug. 4. 12:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én nem csodálom, ha nem bízik eléggé a Magyar Postában.

Tényleg nem védeni szeretném, nem értem miért nem világosít fel téged a dolgok állásáról, de remélem törzskönyveztet és megoldódik a helyzet.

2012. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Mérgemben fel is hívtam a tenyésztőt!Meg kell mondjam most egész megnyugtatóan beszélt!Azt mondta hogy most indult a munka a meoe nél és hogy már hétfőn küldi is nekik a papírokat!Remélem így lesz!Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!Üdv
2012. aug. 4. 14:35
 23/29 anonim ***** válasza:
Azért írd majd meg, hogy mi lett.
2012. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
az mondjuk már gyanús, hogy a többi kölyköt nem törzskönyveztette. Viszont az tény, hogy a meoe csak a héten kezdhetett el újra tkv-t kiállítani.
2012. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ma már nagyon sok tenyésztő enged az elveiből sajnos. Egyre nagyobb az igény a papír nélküli kutyákra. Persze, minek ellet, ha nem tudja kivárni a vevőit? Viszont akinek ott a tenyészete, a maga módján a papír nélküli kiskutyákból is csinál némi bevételt. Ez van.
2012. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Érdeklődnék, hogy van-e fejlemény, mert én ugyanebben a cipőben vagyok! Május óta van nálam a kutya és még mindig nincs törzskönyvem. Sőt! Hogy ősziinte legyek nem is reagál a megkeresésekre a tenyésztő, pedig egy jónevű tenyésztőtől vettem....
2012. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Milyen tenyésztő az, aki nem reagál egy eladott kölyke tulajdonosának megkeresésére?

Hol laksz? ha Pesten, vagy a közelében, bemehetsz a székházba. Vidéken is vannak MEOE irodák.

2012. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Biatorbágyon, a tenyésztő meg Szeged mellett.... Tiszaparti Szélvész kennel.... :( Nagy Whippetes kennel... Ott voltak a coursing eb-n mint rendező stb. és mégis ilyenek...
2012. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meg kaptam a törzskönyvet.Igaz hat hónapos korára, de meglett!:-D
2012. okt. 10. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!