Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mindig nem kaptam törzskön...

Még mindig nem kaptam törzskönyvet. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A kutyám négy hónapos.Kifizettem a nem kevés törzskönyves árát a kutyusnak, akkor a Meoéra hivatkozva, azt mondta a tenyésztő, hogy nincs most törzskönyv kiadás, kértem alombejelentőt, azt mondta h még azt sem nem tudja megmutatni, mert nem tudja elküldeni a meoe kavalkád miatt.elég megbízhatónak tűnt, gondoltam hamarosan küldi.Ez volt májusban.Felhívtuk június végén még mindig a meoéra hivatkozott.Már kezdek begurulni, így felhívtam a meoét, mondta h tényleg nincs törzskönyvezés, de 2 héten belül lesz.Augusztus van de még mindig semmi hír a törzskönyvről.Ilyenkor mit lehet tenni??Már nagyon bosszant.
2012. aug. 4. 12:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Amiért én tiszta ideg vagyok az az hogy azt a nyomorult alombejelentőt sem küldte még el!Mondván hogy sem azt sem a törzskönyv árát sem veszik el a meoe nél!
2012. aug. 4. 13:50
 12/29 anonim ***** válasza:

Átvert!

Ha egyet jelent le, akkor egyet törzskönyveznek. Ezekkel a kifogásokkal tuti nem adott le semmit. Nincs törzskönyve a kutyádnak.Az ilyen ember nem tenyésztő. Megjártad alaposan.

2012. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A MEOE-nál dolgoznak már.
2012. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ezt már vágom én is na de mit tudok csinálni!Egyébként Lavinakutató kennel Bácsalmás
2012. aug. 4. 14:00
 15/29 anonim ***** válasza:
Jajj, a törzskönyvről jut eszembe: akita inu kutyushoz vártuk a törzskönyvet, meg is jött.. ne röhögjetek, de a kutya nevéhez azt írták, hogy P.na, és ez sajnos nem vicc.. Mondjuk nem magyarok akitől a törzskönyv van, de ez elég gáz lett akkor is.
2012. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt mondom várj 2 hetet, a MEOE-ben egy hete dolgoznak újra, lehet, hogy a tenyésztődnek még nem volt azóta ideje bemenni. Mondjuk azt nem értem, hogy a tenyésztő miért nem ad neked pontosabb felvilágosítást. És mi az, hogy csak Ti kértetek tk-et. Mondjuk ez még nem is lenne baj, ha ennek ellenére kiváltaná az összes kicsi papírját.

2012. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Vagy letörzskönyvezteted vele a kutyádat, vagy visszaadod és kiszeded belőle a pénzt.Vagy bizonyos összeget kiszorítasz belőle és lesz egy tk nélküli kutyád.

Még megteheti, mert csak 4 hónapos a kiskutya.

2012. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Időpont ma 14:09

Olvastál? Még le sem adta az almot, mondván, csak a kérdezőnek kell a törzskönyv.Sumák, szemét, csaló!

2012. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Igen, olvastam. De mi van, ha a MEOE-s botrány miatt úgy érezte felesleges becuccolni a fővárosba addig amíg nem rendeződik a helyzet? Most már elvileg minden működik az irodában, talán 1-2 héten belül elintéződik a helyzet. Remélem.
2012. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy nem kell mennie sehova!Postán is megtudná oldani!
2012. aug. 4. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!