Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megszelídíteni egy...

Hogy lehet megszelídíteni egy pulit, hogyha megtámad az utcán?

Figyelt kérdés
A puli eléggé hisztis kutya,nagyon idegbeteg.De én egyet meg akarok dögönyözni:)Hogy csináljam?

2012. aug. 4. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ő meg nem akarja. Végül is az ő teste, nem?
2012. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés,hogy hogy?Még sose simogattam pulit.
2012. aug. 4. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy vadidegen támadó pulit ne dögönyözz meg. Vadidegen gyereket sem állsz neki csókolgatni az utcán.
2012. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát egy támadó pulit inkább ne dögönyözz meg :) Inkább ha van valamelyik ismerősödnek, egy normálisan szocializált pulija kérdezd meg, hogy megakarod dögönyözni :) Amúgy nem minden kutya szereti a dögönyözést, úgyhogy ezzel óvatosan.
2012. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Látom, átment a lényeg. Reménytelen.

Attól boldogabb leszel? Bármi áron, független attól a másik fél mit akar.

2012. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A puli nem hisztis és nem idegbeteg.

Ha az utcán megtámad, akkor valamit nagyon elszúrtál!

A kölyök pulit meg tudod simogatni, ha ott van a gazdája és a kutya úrnak van kedve játszani!


Mondjuk itt a középsőt talán:

[link]

2012. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe!
2012. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én kettőt ismerek, és a harmadikkal pont ma reggel találkoztunk (én is a kutyámmal voltam). Egy törpe pincserrel volt, az odajött hozzánk, és láttam a pulit, hogy a gazdi mellet ül. Odamentem, kérdeztem, hogy megsimogathatom e.

Leguggoltam hozzá, és szóltam neki kedvesen, rögtön jött oda:) A pulik nem idegbetegek, hanem terelőkutyák, és szeretnek ugatni.

2012. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De vajon mit szúrhatok el?Egyik kutya sem támad meg az utcán soha,mindig csak a pulitól tartok.Annyira be van zsongva az a kutya,hogy pl a múltkor föltekeredett a kerítésre,vicsorgott és kaparászott a mancsaival,annyira meg akart enni.Elneveztem pics@kutyának.Én még nyugodt pulit soha életemben nem láttam,csak olyat,amelyik már öreg,vagy kifáradt a 40 fokos melegben.El sem tudom képzelni,milyen az,amikor megsimizek egy pulit:)Ja és 5,nem akarata ellenére,mert akkor megkapna.:)
2012. aug. 4. 22:42
 10/13 anonim válasza:
A pulik nem idegbetegek!! nekem is pulim van és olyan mint egy ember!!
2012. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!