Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kutya a haznal,...

5130 kérdése:

Melyik a jobb kutya a haznal, a korcs kutya vagy a vizsla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát vizsla inkább vadászatra erdőbe a legjobb.Nekem ahány volt inkább be engedné a betörőket.
2012. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na a vizsla pont nem házőrző!
2012. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a vizsla barátságos, szelíd kutya. egy keverék szívós, de a szüleitől is függ
2012. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sok keverék (és nem korcs) kutya igen jó házőrző. A vizsla is ugat, rohangál a kerítés mentén, de nem házőrzésre való. A vadászkutyák közül pl. jó házőrző a labrador, az erdélyi kopó, a tacskó.
2012. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem minden keverék ellenálló, főleg nem akik egy falun belül keverednek szüleikkel/testvérikkel..

Ha sokat tudsz foglalkozni a kutyával, sétálni és játszani akkor vizsla, ha nincs annyi(!) időd akkor pedig egy nyugodtabb keveréket.

2012. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös válaszadó vagyok, úgy látszik rosszul értelmeztem a kérdést, ez valamilyen vidéki kifejezés, hogy jobb kutya a háznál az házőrzést jelent? Bár a korcs szó miatt gondolhattam volna.. :)
2012. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 intrepid ***** válasza:
Nem korcs, hanem keverék. A vizsla egy csodálatosan okos tanítható kutya. Nem házörző fajta. A keverék, ha ismered milyen alomból származik, van esélyed rá, hogy örököl valamennyit az anyja tulajdonságaiból. A keverék kutyákról azt mondják, hogy egészségesebbek, mint a szuper kitenyésztett egyedek. Azért abba is bele lehet nyúlni.
2012. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy a háziak mire vágynak. Ha sportos családi kutya kell, akkor vizsla, ha bármi más, akkor meg egy arra megfelelő keverék.
2012. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem egy keverék jobb egy vizslánál...nekem is keverék kan kutyám van 1 éves és 3 hónapos. Ez a kutya idegent az udvarra be nem enged.nagyon jó házőrző. Ő az én kutyám... [link]
2012. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eilon válasza:
Keverék...szerintem sokkal jobb és jobban is vigyáz a házra éberebb....én öt válazstanám! :)
2012. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!